piątek, 28 stycznia 2022

Sport

  • 9 komentarzy
  • 10677 wyświetleń

Kenijczycy na Biegu Wilka

    Już po raz X w sobotę 10 maja na ulicznej trasie posiadającej atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki w Grajewie odbył się Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka. Dla uczestników 15 w różnych kategoriach wiekowych biegów przygotowano dystanse od 150 do 5 000 m, a startować mógł każdy chętny. O godz. 11.00 rozpoczął się bieg integracyjnych dla środowisk niepełnosprawnych, a o godz. 11.50 bieg otwarty dla wszystkich chętnych. Do pokonania było 700 m. 

Bieg Wilka jest w ostatnich latach bardzo popularną imprezą sportową i nie wyobrażam sobie, żebym nie brała w nim udziału. Moim zdaniem ten bieg łączy pokolenia, bo biegają wszyscy od najmłodszych do najstarszych” – powiedziała Marta – reprezentantka jednej z drużyn uczestniczących zawodach.
    
Bieg Główny na dystansie 5 000 m rozpoczął się po godz. 12. Na Stracie zjawili się biegacze z całego kraju oraz z Kenii, Litwy, Ukrainy i Białorusi.  Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali drobne upominki, a dla najlepszych medale i nagrody rzeczowe.   Podczas biegu będą bezpłatne badania lekarskie. Dla dzieci czynna była bezpłatna zjeżdżalnia.

Galeria zdjęć 2008

Galeria zdjęć - foto Krzysztof Borawski  ( Belfer )


  

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (9)

Dzien dobry....
Lubie biegac i szczerze powiem jestem niezla w bieganiu w dziecinstwie osiagnelam bardzo dobre wyniki,chcialabym pobiec znow ale to nie jest mozliwe poniewaz ja nie jestem teraz w polsce....::(:(:(: Ale za to zycze innym powodzenia i trzymam kciuki za wszystkich. I bardzo dziekuje ludziom ktorzy organizuja takie zawody spotrowe w Grajewie,poniewaz to jest super impreza na ktorej jest bardzo duzo utalentowanych sportowcow ktorzy pragna osiagnac lepsze wyniki sportowe i zeby najblisi byli z nich dumni.
Dowidzenia.

To trzeba sie zapisać ??

Chciałabym życzyć wszystkim biegaczom sukcesów jak co roku a szczególnie dla mojego tatusia który będzie biegł już 10 raz:)) bez niego by nie było sensu żeby były jakieś biegi bo to on jako nasz weteran Grajewa stanowi wielką radość i pokazuje że nie ważna jest wygrana tylko dobra zabawa:) że biega sie dla zdrowia nie z przymusu nie dla wygranej tylko dla zdrowia jak co roku będę tam wspierać mojego rodzica i będę pomagać mu przetrwać te 5000 M :)) pozdrowienia dla wszystkich uczestników:))

zapisy do biegu glownego ood godz,7.00 do 10,00 w biurze zawodow hali sportowej przy ul,strazackiej a po g.10.00 w urzedzie miasta grajewo

Życzę powodzenia i wygranych dla uczniów z Danówka.Powodzenia

tylko tyle fotek???? a gdzie wyniki indywidualne???

ja tam biegałam i było normalnie super mówie wam zapisujcie sie na następny rok

ja zajełam 5 miejsce

ja biegłem i byłem w pierwszej 10 było naprawde super warto buło przyjsc :):):) grochu z6-klas 1 miejsce tak trzymac

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.