Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 15393 wyświetleń

Karambol na ul. W.Polskiego

Grajewo godz. 13.00
Chwila nieuwagi doprowadziła do kolejnej kolizji w okolicy feralnego przejścia dla pieszych.

Kierowca granatowego Opla nie zachował należytej koncentracji i rozpędzony wjechał na stojącego srebrnego Forda.  Mondeo oraz Ford Fiesta zatrzymali się przed przejściem przepuszczając pieszych. Nikt nie odniósł obrażeń. Likwidatorzy z firm ubezpieczeniowych ocenią w poniedziałek starty.

Komentarze (8)

najwyzszy czas pomyslec o sygnalizacji swietlnej...

W tym miejscu az prosza sie swiatla.Jak na chama nie wejdziesz na przejscie to nikt z kierowcow nie zatrzyma sie zeby przepuscic pieszych.śtrazy miejskiej jest na fool moze ci panowie by sie bardziej taka sprawa zainteresowali,a nie tylko rece na tylek i spacerki urzadzaja.??

to przejście jest pechowe - niedawno potrącono tu kobietę.kilka lat temu zginął tam mój znajomy - potrącony przez pirata drogoego. światła tam są konieczne.

zróbcie cos w koncu z tym przejsciem !!!!!!!!!

aaaaalllleee kosmos

więcej fotoradarów na wyjazdówkach z Grajewa i miasto od razu bezpieczniejsze.

te przejscie jest naprawde pechowe drzewa zaslaniaja znak i pieszych zwlaszcza w godzinach wieczornych jak nie znajdzie sie tam sygnalizacja swietlna to wypadkow moze byc wiecej

Sygnalizacja świetlna jest potrzebna w wielu miejscach w Grajewie, np. skrzyżowanie przy PKO bp (szczególnie w godzinach szczytu), skrzyżowanie przy targowicy na Kopernika (ciężko wyjechać z Dwornej, bo tiry z lawetami i nie tylko pchają się do miasta), skrzyżowanie za torami na Piłsudskiego (tam to już kompletny obłęd). Oprócz tego potrzeba więcej oświetlenia przy przejściach dla pieszych. Niestety wiele jest jeszcze do zrobienia w Grajewie, by miasto było bezpieczniejsze. Ale nie mamy co liczyć na cuda.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.