Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 12411 wyświetleń

Karambol na drodze nr 61

Niezachowanie odpowiedniej odległości było przyczyną kolejnego wypadku na drodze 61. Zdarzenie miało miejsce w Gutach ok. godz. 9.00, brały w nim udział 4 pojazdy. Kierowca estońskiego TIR-a najechał na swojego kolegę ze Słowacji, a dodatkowo z tyłu bus Iveco „wcisnął” w niego bordowego Opla. Kierowcę  z Astry na lokalnych nr rejestracyjnych przewieziono do szpitala. Ruch odbywał się wahadłowo.

Galeria zdjęć

e-Grajewo.pl

Komentarze (4)

No to już woła o pomstę do nieba! Spróbujcie przejechać przez Popowo lub Guty zgodnie z przepisami dla ruchu w obszarze zabudowanym do 50km/h! (powtórzę do 50km/h). Ktoś te znaki tam ustawił dla ochrony ruchu lokalnego pieszych! Jadąc z prędkością zgodną z przepisami (czy to się komuś podoba, czy nie PRZEPISAMi PRAWA), zostaniesz wyprzedzony, zatrąbiony, pokażą ci palec, pogrożą pięścią, wyklną, podjadą pod zderzak - zwłaszcza dotyczy to tirów na numerach LT i EST oraz kierowców "pierszej kategorii" WW, WI, WA, WX itd.
Każdy kierowca lubi jechać dynamicznie, płynnie, sprawnie do celu, ale do cholery jasnej to ŚMIERĆ JEŹDZI SZYBKO. I jeszcze jedno - gdzie jest POLICJA na parkingu za komendą jak na giełdzie parkują lśniące radiowozy, lśniące bo nie kurzą się stojąc na placu. Te radiowozy mają stać właśnie w POPOWIE, GUTACH, BEŁDZIE. Panie Komendancie proszę wyciągnąc odpowiednie wnioski. W Grajewie każda wyjąca syrena ambulansu jadącego na sygnale w kierunku Rudy, Popowa, Mieczy oznacza tragedię. Wszystko trzeba uczynić by zapobiegać tym tragicznym wydarzeniom. APELUJĘ!!!!

to przekracza wszelkie granice normy ,to co dzieje sie na naszych drogach to gehenna,,,,,,,,policjo gdzie jestes ?ludzie opamietajcie sie wspomne o obwodnicach jak zawsze ważne są żabki i jakieś tam inne owady ,a życie i bezpieczeństwo ludzi to co/ to nic nie znaczace sprawy koniec tego bałaganu,,,, ekolodzy maja wiecej do powiedzenia niz normalny zdrowy ludzki rozsądek? WOŁAM O RATUNEK DLA GATUNKU LUDZKIEGO

niech niejerzdzo jak wariaci

Dopuki w Polsce nie bendą żądzić ludzie mądrzy to taki BURDEL będzie wciąż tylko walka o stołki nic zainteresowania panstwem u nas w biurowcach terz siedzą przygłupy i stare KONUCHY i dla tego nie warto chodzić na wybory tylko 30% Debili wybiera Debili i oni rządzą Polską gdyby nikt nie poszedł na wybory sami się nie mogą wybrać a wtedy można by wybrać ludzi z głową a swinie pragnące koryta wygnać

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.