Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11142 wyświetleń

Jazda bez rozkładu

Na przystanku PKS w Szczuczynie brakuje rozkładu jazdy autobusów. Wcześniej wisiał on oszklony na ścianie jednego z budynków mieszczących się przy dworcu, po drugiej stronie ulicy, teraz został przeniesiony na tablicę ogłoszeń znajdującą się przy parku w centrum miasta.

Oczekujący na autobusy nie ukrywają zdenerwowania tym jakże pomysłowym przeniesieniem tablicy rozkładu jazdy do centrum. Tym bardziej niezadowoleni są przyjezdni, którzy nie mają pojęcia gdzie rozkład obecnie się znajduje.

„Nie dość, że przystanek ciągle jest dewastowany, to jeszcze musimy biegać do miasta, żeby zobaczyć, o której mamy autobus, który w tym czasie może właśnie podjechać i zwyczajnie nam uciec.” – wyraziła swoją opinię jedna z mieszkanek Szczuczyna, która ma bliżej do przystanku, niż do rozkładu jazdy.

Kierownik stacji PKS Pan Grajewski poinformował e-Grajewo, że rozkład jazdy został przeniesiony, gdyż był notorycznie niszczony. Zapewnia jednak, że dołoży wszelkich starań, aby tablica informacyjna pojawiła się nie tylko w centrum miasta, ale i w pobliżu dworca.

v.s.
e-Grajewo.pl

Komentarze (3)

Szczuczyn moje miasto na tym przystanku przesiadywalem wieczorami do póznej godziny palilem skuna,pilem,i palilem szlugi he he.Tam w lato przesiaduje bardzo duzo mlodziezy jest to miejsce spotkan calego miasta ha ha.

jestem osobą która takze jest zdenerwowana zaistaniałą sytuacją.Prosze was o przeniesienie tablicy na swoje miejsce...

nie ma jak grajewski pks!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.