Kultura i rozrywka

  • 11 komentarzy
  • 12076 wyświetleń

Jasełka w PG nr 1

W dniach 21 i 22 grudnia 2009 roku w Zespole Szkół Miejskich nr1 w Grajewie odbyły się jasełka pt. „Rodzi się Bóg Miłość”. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr1 i Publicznego Gimnazjum nr1 wystąpili z programem słowno – muzycznym wzbogaconym prezentacją multimedialną zorganizowanym przez nauczycielki religii - p.Dorotę Łagunę i siostrę Tomaszę, oprawę muzyczną zapewnił p.Grzegorz Rokicki. Jasełka podkreśliły zarówno świąteczną atmosferę, jak i przypomniały sens zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Program słowno – muzyczny mieli okazję obejrzeć nie tylko uczniowie ZSM nr1 w Grajewie, ale również nauczyciele i pracownicy szkoły, zaproszenie goście, emerytowani nauczyciele i rodzice. Dyrektor, zaproszeni goście i Samorząd Uczniowski PG nr1 złożyli wszystkim zebranym gościom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i wielu sukcesów w nadchodzacym Nowym 2010 Roku.

fot. I.L.

Komentarze (11)

haha ostatnia fotka hahaha xD :DD
Fajni pasterze xD :P
I Mały Książe ^^ :P
Szacun dLa Maji ;p

Mam pytanie..jak sie nazywa ten Król po prawej stronie ??? ten na zdj nr 7 i 9 ??

Składam serdeczne podziękowania wszystkim osobom biorącym udział w jasełkach. Życzę wesołych świąt i dużo odpoczynku. Byliście wspaniali ;)

dziękujemy:):)

szkoda,że całych jasełek nie wstawili. ale i tak było spoko. wesołych świat

a Józef jak ma na imię ? :))

pozdrowienia dla Małego Księcia:)

Wesołych po świąt dla wszystkich!!

Jesteśmy świetni;))

Było bardzo fajnie! Gratuluje wszystkim :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.