Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 11233 wyświetleń

Inwestycje w Grajewie

Miasto opracowuje dokumentację (w białostockiej firmie - budowa i wykonawstwo linii energetycznych) na modernizację oświetlenia w Grajewie.


W zakres tej kompleksowej inwestycji włączone zostaną :  • budowa linii oświetlenia "skateparku" przy ul. Konstytucji 3 Maja,

  • przebudowa linii oświetlenia parku przy ul. Mickiewicza,

  • budowa linii oświetlenia drogowego i linii komunalnej 0,4kV i przyłączy domowych w obrębie ulic Brzozowej i Strażackiej,

  • budowa linii oświetlenia ulicznego w obrębie ulic Cmentarnej i Dwornej.


    e-Grajewo.pl

Komentarze (13)

"skateparku" hehe strasznie duzy on jest

Nareszcie Dworna - NARESZCIE

ale wielkie inwestycje,a ludzie chcą multikina

wybory, wybory i trzeba zacząć coś robić l

Nadchodząca Zmiana Władz Samorządowych przedstawi Państwu szczegółowy program inwestycji rozwojowych miasta i źródła ich finansowania.

dobrze pomyslane by skatepark napisac w cudzyslowiu....... bardzo dobrze....... :)

SKATE PARK to oświetlo ale Sadowej to nnie łaska!!!!!!! Qwa nawet jeszcze asFaltu nie ma a za SKATEPARK sie bioro:/

a moze miasto by się zajeło oświetleniem ul.Ks. Jerzego Popiełuszki, jak zmienili nazwę to by chociarz oświetlenie dali lepsze a nie jest tam w nocy ciemno jak d...., i w łeb jeszcze można dostać,dla niedinformowanych to kiedys była towarowa ta wzdłuż torów, moze tym niech sie zajmą !!!!

Na Dowrnej to konieczne ze względu na bezpeiczeństwo

niech nasi wspaniali dygnitarze zastanowią się nad budową punktów sportowo-rekreacyjno-kulturalnych, aby zmienić wizerunek i samopoczucie naszych mieszkańców,..

Z przedstawionych zamierzeń poprawy oświetlenia miasta nie widzę ul. Elewatorskiej, gdzie niema ani jednej latarni ulicznej, a ilu z nas tamtędy chodzi teraz do pracy, Urząd Skarbowy, Mlekpol itd. a z drugiej strony w kierunku Wojewodzina ok. 15 latarni oświetla pola bo tam nic nie ma . Gdzie tu logika????????????

Ad. Nadchodząca Zmiana Władz Samorządowych obieca jak zwykle cuda na kiju! następnie jakiś radny lub radni utwardzą do swoich drzwi (nie dalej) drogę! Jak zwykle! i żelazna kadra urzędu miejskiego będzie opowiadać głupoty ludziom, że nic nie można zrobić bo nie ma budżetu! Jak zwykle! A tkie Mońki mają basen, a taki Szczuczyn ma lepszą infrastrukturę jak Grajewo. Duża wieś! Trfajcie i zarabiajcie pieniądze (to do urzędasów bo Burmistrz nic nie może!)tak trzymać! to wszyscy uciekną!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.