środa, 19 stycznia 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11336 wyświetleń

InfoKiosk zaprasza

Na parterze budynku Urzędu Gminy w Grajewie ok. 3 tygodnie temu umieszczono InfoKiosk, dzięki któremu odwiedzający urząd petenci mogą skorzystać z Internetu.

- Dzięki temu urządzeniu interesanci mają możliwość przeglądania stron internetowych związanych bezpośrednio z urzędem i administracją samorządową. Na bieżąco mogą zapoznać się z ofertami pracy i innymi interesującymi ich informacjami i dokumentami  – powiedział Paweł Jastrzębski informatyk UG w Grajewie.

Multimedialna forma prezentacji oferowana przez InfoKiosk przyciąga odbiorców i podnosi atrakcyjność przekazu. Jego obsługa jest prosta i intuicyjna – użytkownik dotykając palcem umieszczonej na ekranie ikony otrzymuje dostęp do interesujących go informacji. Po wybraniu odpowiedniego przycisku pokazuje się klawiatura, za pomocą której bez problemu można wpisać adres strony internetowej lub słowo do wyszukiwarki.

Podobne urządzenia znajdują się Starostwie Powiatowym i Powiatowym Urzędzie Pracy w Grajewie.

e-Grajewo.pl

 

 

środa, 19 stycznia 2022

Ambulans za ponad 1 mln złotych

Komentarze (4)

no no gratulacje- urząd idzie z postępem czasu!!! to godne podziwu :))

te fotki to raczej urząd pracy drodzy koledzy i koleżanki :-p

Znowu nie przeszedł komentarz krytyczny w stosunku do Miasta Grajewo i jego włodarzy!!!!

no przecież to nie jest urząd gminy! ludzie kochani! brawo dla redakcji...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.