niedziela, 26 maja 2024

Szczuczyn

II miejsce dla WTZ

II miejsce dla WTZ w turnieju tenisa stołowego łomżyńskiego AZSP

W środę (27.04) Akademicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych przy PWSIiP w Łomży w ramach dni otwartych szkoły zorganizował turniej tenisa stołowego dla osób niepełnosprawnych. Była to już trzecia edycja tego wydarzenia. Wzięło w nim udział około 100 uczestników z województwa podlaskiego. Uczestnicy turnieju zostali podzieleni na trzy kategorie: ze względu na płeć, wiek oraz stopień niepełnosprawności.Pomimo dużej konkurencji naszym podopiecznym- uczestnikom Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grajewie filii w Szczuczynie udało się wywalczyć 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej, pozostali uplasowali się na miejscach 7 i 8.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach WTZ zapraszamy do odwiedzenia naszych placówek w Grajewie ( os. Południe 61) i Szczuczynie ( ul Kilińskiego 61) wraz z aktualnym orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

FOT.Warsztat Terapii Zajęciowej

wtorek, 21 maja 2024

Dzień Matki

wtorek, 21 maja 2024

Biegi Papieskie w Szczuczynie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.