Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 15213 wyświetleń

Hospicjum domowe

Od 1 stycznia 2005r. przy Przychodni MEDICUS w Grajewie powstało
Hospicjum Domowe

Instytucja obejmuje swą opieką nieuleczalnie chorych, przede wszystkim chorych na choroby nowotworowe.

Opieka zespołu hospicjum: pielęgniarki, lekarze, rehabilitanci, psycholodzy, duchowni oraz sprzęt jakim dysponuje jak łóżka, inhalatory, materace antyodleżeniowe, tlen są całkowicie bezpłatne dla pacjentów.

Zespół hospicjum domowego działa w domu chorego. Zajmuje się zwalczaniem bólu, pielęgnacją, łagodzeniem cierpień psychicznych i duchowych, wspieraniem rodzin w czasie trwania choroby czy osierocenia.


MEDICUS
Os. Południe 9
19 - 203 Grajewo
tel. (086) 272 43 50

Komentarze (7)

Nareszcie! Dzięki za utworzenie tego zespołu, życzę wytrwałości w codziennej służbie, jak się chce można stworzyć a gdzie był do tej pory dyr szpitala ogólnego?Pomagajcie ludziom naprawdę bardzo tego brakowało w Grajewie. Wielkie dzięki!Trzymajcie się!

NARESZCIE!!!! W zeszłym roku odeszła w wielkim cierpieniu Moja Mama., więc wiem, jak to wszystko było Jej, ale i nam potrzebne. Wówczas lekarz rodzinny (z przychodni na ul. Krasickiego) wypisywał recepty nie widząc i nie odwiedzając ani razu chorej, tylko wysłuchiwał opowieści o objawach i tak niby leczył. Nie mówię o sprzęcie, który jest tak bardzo pomocny, ale właśnie pomoc fachowa, psycholog-to jest tak bardzo wówczas potrzebne. To okres bardzo trudny dla chorego głównie, ale i dla najbliższych, w czasie choroby, w czasie umierania, ale potem też, wiem to. Mam nadzieję, że hospicjum nie będzie miało zbyt wiele pracy, a wszystkim życzę zdrowia-bo to najważniejsze.

super ze cos takiego powstalo jest to bardzo potrzebne dyr medicusa wie co robi i w jaki sposob zajac sie chorymi ludzmi tak powinno byc gorzej jest w szpitalu tam nie dzieje sie nic nikt nie dba o dobro pacjentow ZYCZE POWODZENIA I WYTRWALOSCI

No, no panie Darku życzę dalszej tak owocnej pracy . Z poważaniem pacjęt MEDICUSA.

to jest tylko takie picowanie a ludzie na stojaco umieraja to chodzi o to zeby polozyc wszystkich do gleby i czyms sie wyroznic

Życzę powodzenia
w warszawie takie hospicjum bardzo się sprawdza,wiem bo sama tam byłam wolontariuszką.
Mam tylko nadzieję ,że będziecie mieli środki i miły personel nie taki jak w szpitalu ogólnym w Grajewie

panie doktorze dziękujemy bardzo za stworzenie takiego dobrego zespolu w grajewie i chce sie dowiedzeć czy to prawda że bedzie u pana w czerwcu masażystka że śląska i jak dlugo bedzie przyjmowac w medicusie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.