wtorek, 27 lutego 2024

Kraj

  • 10 komentarzy
  • 1310 wyświetleń

Homoseksualiści górą

Czeski Sejm obalił weto prezydenta Václava Klausa do ustawy o rejestrowanych związkach partnerskich. Oznacza to, że osoby tej samej płci będą mogły w Czechach zawierać takie właśnie związki.

Za związkami partnerskimi opowiedziało się 101 posłów, czyli dokładnie tyle, ile wynosiła minimalna liczba głosów potrzebnych do przełamania prezydenckiego weta.

W głosowaniu wzięło udział 177 posłów.

Czechy są tym samym pierwszym krajem w Europie Środkowo-Wschodniej, który dopuścił możliwość zawierania związków partnerskich przez osoby tej samej płci. Czeska ustawa reguluje między innymi kwestie dziedziczenia, wspólnego rozliczania podatków, wzajemnej reprezentacji partnerów oraz dostępu do informacji medycznej. Nie daje natomiast prawa do wspólnego przysposobienia dziecka.
lewica.pl

Komentarze (10)

No nie. Przegieli troche ci Czesi.

Tragedia...na szczescie w Polsce do tegi nie dopuscimy!

to jest wrecz oburzajace ... nie do pomyslenia !!
Bron boze zeby tylko do tego w polsce nie doszlo bo obruci sie to w zamieszki. tu (w polsce) wiekszosc zyje w mysl zasady "dziwki geje cala polska z was sie smieje" jestesmy narodem nietoleancyjnym i dobrze nam z tym po co wprowadzac takie głupoty ci czesi sa chorzy. Homoseksualizm to choroba ktora nalezaloby zwalczyc ( do psychiatry z nimi !!!)

Do psychiatrów należałoby posłac wszystkich tych, którzy takie komentarze ośmielają się pisać. Homoseksualiści maja takie same prawa jak heteroseksualiści . Przyszłość dla Polski i Polaków w Europie tylko pod znakiem tolerancji. Ktoś , kto mysli inaczej , jest faszystą i trzeba na niego uważać!

Skoro My jesteśmy faszyści-Ty jetseś komunistą(oni tez uwazali ze wszyscy są równi). Denerwują mnie tacy jak Ty- w ich mniemaniu ten kto nie toleruje dewiacji jest faszystą-po prostu jesteś żałosny i tyle.

Onie nie przegieli, to po prostu po Kubie i Korei Pn najateistyczniejsze panstwo swiata i ta moralnosc jest dla nich juz "normalna". Pracowalem tam 3 lata i widzialem to na dworcach, ze slyszenia itd.
Panuje tam seksualny relatywizm itzw. liberalna demokracja. Szkoda gadac trzeba tam pomieszkac, to sie to zobaczy. W polnocnych Czechach ok. 1 % ludzi chodzi do kosciola. Kosciol katolicki to tylko jedna ze sekt (kosciolow) tam istniejacych. Co najgorsze nic nie zapowiada sie aby bylo tam kiedys lepiej.

Może za parę lat zezwolą na zwierzątka ?Fuj fuj fuj ...

Do tolerancyjbego: skoro jestes taki "tolerancyjny" to prosze cie weż sobie zmień np. rodziców i miej tatusiów bo przecież to dore, a wtedy oni nauczą ci epo co jesteś im potrzebny. Sorry, ale te dziwkai homo itp. to owszem ludzie, ale to ich trzeba leczyć

homosexualizm, feminizm i temu podobne rzeczy to "wynalazki" krajów rozwiniętych. Poprzewracało się ludziom w głowach i w d.... z tego dobrego, poza tym to taki mały znak naszych czasów.

Ale Wy ludzie macie niski poziom inteligencji! Homoseksualiści do psychiatry." - Jak byście znali podłoże tej naturlnej rzeczy. Operujecie jedynie stereotypami, gdzieś posłyszanymi bzdurami,itp. Co wskazuje, że nie macie sensownych argumentów. I Wy chcecie jechać na zachód EUROPY CZY USA! Do tolerancji i poszanowania bardzo Wam daleko.
DO: MW1922 "komunistą(oni tez uwazali ze wszyscy są równi)", co za głupota i niewiedza autora powyższego stwierdzenia. Komuniści właśnie dzielili społeczeństwo na proletariuszy (chłopów i robotników) oraz na burżuazję (wrogów komunizmu).

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.