środa, 21 lutego 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11638 wyświetleń

Grilowanie w Klubie Seniora

Grilowanie, wycieczka do Nowogrodu, pielgrzymki do świętych miejsc – tak spędzają wakacje członkowie grajewskiego Klubu Seniora. Postanowiliśmy odwiedzić świetnie bawiących się Seniorów.

W czwartek 17 sierpnia br. na terenie Klubu Seniora odbyło się kolejne spotkanie przy grilu. Długi stół zlokalizowany w cieniu, a przy nim ok. 50 uśmiechniętych ludzi. Obok dwóch panów, którzy dziś odpowiadają za obsługę grila. Śpiewy, wspomnienia, żarty, głośny śmiech – tak bawią się miejscowi Seniorzy. Nad odpowiednim przebiegiem imprezy czuwa kierownik klubu.

- Głównym celem naszych spotkań jest integracja. To już trzeci gril w tym roku. Na spotkanie oprócz stałych członków klubu przychodzą ludzie z całego miasta - mówi Irena Wojsławowicz, kierownik Klubu Seniora w Grajewie.

W najbliższych dniach grajewscy Seniorzy wybierają się na spotkanie ze swoimi przyjaciółmi z Klubu Seniora w Łomży. Spotkanie, które odbędzie się w Morgowniku, poprzedzi zwiedzanie skansenu w Nowogrodzie

e-Grajewo.pl

środa, 21 lutego 2024

Rodzina śp. Jana Ajdyn dziękuje

środa, 21 lutego 2024

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (4)

Aż miło popatrzeć. Cieszę się, że w naszym mieście chociaż starsi ludzie potrafią sobie zorganizowac czas.

Nie no fajnie fajnie browarek na stole super zabawa ! ! ! :P

niektore z tych pan troche nie za mlode do klubu seniora?

I tak trzymac , jak najwiecej takich imprez, tym ludziom tez nalezy sie cos od zycia

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.