Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 5335 wyświetleń

Grajewo. Rozbudują cmentarz komunalny

Burmistrz Dariusz Latarowski podpisał (25.05) umowę na rozbudowę cmentarza komunalnego w Grajewie. Realizacja zadania inwestycyjnego polega m.in. na wykonaniu: nawierzchni utwardzonych w skład których wchodzą aleja główna o szerokości 9,4 m z kostki betonowej oraz aleje poprzeczne szerokości 3,0 m, a także aleje łącznikowe szer. 1,60 m. W ramach inwestycji powstanie także ogrodzenie panelowe oraz ogrodzenie murowane od strony ul. Geodetów wraz z bramą główną, dwiema furtkami, bramą gospodarczą.  Zostanie wykonane przyłącze wodociągowe wyposażone w studnie wodomierzową i 2 punkty czerpalne. Ponadto inwestycja obejmuje również budowę od strony ul. Geodetów nawierzchni parkingu z kostki betonowej wraz z oświetleniem.

 

Zgodnie z umową inwestycja zostanie zrealizowana w ciągu 150 dni od podpisania umowy.   

 

Więcej na temat tej, a także innych inwestycjach Miasta Grajewo na Mapie Inwestycji pod adresem: https://inwestycje-grajewo.pl/

 

Komentarze (2)

Gdzie mój komentarz. Cenzor już dziala? To po co to wszystko skoro nie może NIC powiedzieć? Czasy PRL wracają !

A na parafialnym zlikwidowano śmietnik i piękna pompa do wody nie działa, wodę żeby umyć pomnik trzeba nosić z domu wstyd. Panie Burmistrzu na Wszystkich Świętych zbieracie datki do puszek może też trzeba zainteresować się co się dzieje na parafialnym.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.