piątek, 29 września 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 3378 wyświetleń

Grajewo TEAM4 - "opłynęliśmy" jezioro Rajgrodzkie

Po wypadzie nad J. Śniardwy, zauroczeni Biebrzańskim Parkiem Narodowym, na trzeci rajd udaliśmy się w podróż wokół pięknego J. Rajgrodzkiego. Przy bardzo ładnej pogodzie, blisko 80 km. wymagającą trasę pokonało 16 śmiałków, w tym niezawodna Pani Bożena. Z wielka radością przyjęliśmy fakt, dołączenia do teamu trzech nowych rowerzystów. Wszyscy spisali się na “piątkę”.

 

Ładne widoki i bardzo miłe przyjęcie w Zajeździe w Barszczach, wynagrodziły trudy jazdy po szutrach i drogowe niespodzianki.

 

Po trudnych wyzwaniach , czas na relaks (czytaj: krótsza trasa). W niedzielę – 11 czerwca br. - kierunek Ełk, podróż kolejką wąskotorową do Sypitek,  powrót przez Kopijki do Grajewa.

Szczegóły wkrótce.

 

Team 4 serdecznie pozdrawia zaprzyjaźnionych rowerzystów z grupy Raj Ream Rajgród i  Mroźnych Wilków. Tak trzymać.

 

Informujemy , że w dniach 7-8-9 lipca br. wybieramy się na Wielką Pętlę Mazurską. Szczegóły poda Kazik Walendzik – tel. 696 221 658.

 


Pozdrawiam Jarek Sarnacki (Team 4 Grajewo)

 

czwartek, 28 września 2023

Grajewo Kino. "Zielona granica" (21-22.10)

Komentarze (3)

Dobrze, że Team 4 organizuje takie imprezy. Chciałabym zwrócić uwagę na tekst. Dobrze to sie czyta tak jakby pisał to dzienikarz.

Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie TEAM 4 GRAJEWO :)

Do EŁKU TROCHĘ MNIEJ. cOŚ DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH,

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.