Kultura i rozrywka

Grajewianie wydadzą płytę!


YES,YES,YES!
Niegdyś, trzykrotnie wypowiedziane "yes”, byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza było wyrazem udanych negocjacji budżetowych w 2005 roku. Taki sam okrzyk towarzyszył nam w chwili, gdy na serwisie społecznościowym www.wspieramkulture.pl, na którym zamieściliśmy nasz projekt p. n. ”Wydanie płyty ZPiT  Grajewianie” i  po raz pierwszy została osiągnięta kwota aplikacyjna, tj. 3950 zł.

W i e r z y l i ś m y  od samego początku, że nazbieramy na realizację naszego projektu potrzebną kwotę. Podczas monitorowania wpłat na konto projektu towarzyszyły nam różne emocje - nadzieja, oczekiwanie(chwile zwątpienia okazały się dobrą modlitwą) i …niedowierzanie połączone z ogromną radością.

Drodzy mieszkańcy Grajewa i Powiatu Grajewskiego - s z a c u n (jak rzekłaby młodzież) i ogromne, serdeczne podziękowania (jako słowem uroczyście wypowiedzianym, dziękuje dyrekcja i pracownicy MDK wraz z instruktorem zespołu - Panem Mariuszem Żwierko) za zaangażowanie i współtworzenie kultury i wydarzeń kulturalnych w naszym mieście. Szczególne podziękowania za ogromne zaangażowanie w naszą ideę składamy rodzicom, których pociechy tworzą ZPiT Grajewianie.

D z i ę k u j e m y pięknie za trzy oficjalne Statusy Mecenasa. Status Mecenasa i związane z nim bonusy można było osiągnąć dokonując jednorazowej wpłaty w kwocie 500 zł, w formie wspierania jako donator zarejestrowany. Są nimi: Pan Adam Kiełczewski-Burmistrz Miasta Grajewo, PO Koło Grajewo, Pan Dariusz Latarowski - radny powiatu grajewskiego, dyrektor Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie.

Mamy informację, że na w/w projekt podobne kwoty poprzez serwis www.wspieramkulture.pl, zostaną przekazane od Zarządu BS w Szczuczynie i od Zarządu PKS w Łomży. Na dzień dzisiejszy (15.04.2013 r.) zebrana kwota na realizację projektu, to 4785 zł. Do zakończenia projektu pozostało jeszcze 6dni i 12 godzin, dlatego liczymy na Państwa dalsze wpłaty, co pozwoli nam powiększyć pierwotnie zakładany nakład płyty. Po tym terminie nastąpi realizacja projektu i nastąpią oficjalne podziękowania z należnymi prezentami za okazane wsparcie. Dzisiaj raz jeszcze dziękujemy wszystkim za każdą podarowaną złotówkę.

MDK w GrajewieKomentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.