Wiadomości

  • 24 komentarzy
  • 12375 wyświetleń

Giełda szkół średnich 2008

Dla ułatwienia gimnazjalistom wyboru odpowiedniej dla siebie szkoły, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Grajewie 3 kwietnia 2008 roku zorganizowała “Giełdę Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Grajewskiego”. Podczas kilkugodzinnego spotkania w hali MOSiR uczniowie mogli zapoznać się z propozycją pięciu szkół z powiatu oraz uzyskać wskazówki odnośnie składania dokumentów. Każda z placówek prezentowała ofertę edukacyjną, kierunki kształcenia, również wydarzenia z życia szkoły i osiągnięcia swoich wychowanków.

Zespół Szkół nr 1 w Grajewie, ul. Mickiewicza 3, tel. 086 272 20 96 www.lograjewo.win.pl
- I Liceum Ogólnokształcące, profile: politechniczny, przyrodniczo-medyczny, matematyczno-lingwistyczny, społeczno-prawny, lingwistyczny, europejski.
- Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

Zespół Szkół nr 2 w Grajewie, ul. Wojska Polskiego 84, tel. 086 272 31 81 www.zs2grajewo.neostrada.pl
- II Liceum Ogólnokształcące, profile: sportowo-obronny, humanistyczny, ogólny
-Technikum: technik handlowiec, technik informatyk, technik żywienia i gospodarstwa domowego

Zespół Szkół w Niećkowie, Niećkowo 63, 19-230 Szczuczyn, tel. 086 272 51 74 www.zsnieckowo.com.pl
- Technikum: technik informatyk, technik ekonomista, technik organizacji i usług gastronomicznych, technik żywienia i gospodarstwa domowego, technik rolnik, technik mechanizacji rolnictwa.
- Zasadnicza Szkoła Zawodowa, zawody: dekarz, monter instalacji budowlanych, mechanik – monter maszyn i urządzeń, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego.
- Technikum Zaoczne: technik rolnik, technik organizacji usług gastronomicznych

Zespół Szkół w Szczuczynie, ul. Szczuki 1, tel. 086 272 50 12 www.zsszczuczyn.pl
- Liceum Ogólnokształcące
- Technikum: technik logistyk, technik mechanik - obsługa i naprawa pojazdów samochodowych
- Zasadnicza Szkoła Zawodowa: ślusarz, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik – monter maszyn i urządzeń.
- Technikum Zaoczne: technik logistyk, technik mechanik - obsługa i naprawa pojazdów samochodowych

Zespół Szkół w Wojewodzinie, Wojewodzin 54, 19-200 Grajewo tel. 086 272 22 31 www.wojewodzin.win.pl
- Technikum: Ekonomiczne, Hotelarskie, Rolnicze, Żywienia i Gospodarstwa Domowego, Architektury Krajobrazu, Budownictwa, Informatyczne
- Zasadnicza Szkoła Zawodowa: piekarz, cukiernik, kucharz małej gastronomii, ogrodnik, monter instalacji sanitarnych, stolarz, dekarz, masarz, betoniarz, sprzedawca, fryzjer, murarz, elektromechanik, technolog robót wykończeniowych w budownictwie, ślusarz, mechanik pojazdów samochodowych, rolnik.

Absolwenci gimnazjów podania do wybranej szkoły składają do 30 maja, dokumenty (kopie świadectw i zaświadczeń OKE) do 25 czerwca.

GALERIA ZDJĘĆ

e-Grajewo.pl

piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

piątek, 21 stycznia 2022

Echa sesji Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (24)

SZCZERZE POLECAM : IDźCIE DO LICEUM W GRAJEWIE!! JA NIE żAłUJE;) POWODZENIA DLA WSZYSTKICH! ~~

wybralam ZS 2 w grajewie

moim zdaniem idzcie do ZS w Nieckowie a nie pozalujecie mowie wam tam jest wszystko co chcecie niz w innych szkolachWojewodzin jest bardzo fajną szkołą , polecam Technikum, zawód: technik hotelarstwa.

polecam ZS Niećkowo

Zgadzam sie z Mała. ZS w Niećkowie jest super. Szkoła się rozwija, a uczniowie są dla niej przyszłością. Zapraszamy we wrześniu.

a ja polecam zdecydowanie SZCZUCZYN... jestem tu i nie żałuję tej decyzji, w naszej sql jest po prostu cudownie... ;p

Jarówniez polecam Szczuczyn!!! Po skonczeniu liceum nie mialam najmniejszych problemow z dostaniem sie na studia panstwowe, a teraz znalazlam swietna prace!!! Pozdrawiam serdecznie dyrekcje i nauczycieli bo to dzieki nim osiagnelam to o czym marzylam!!!!!!!!!

Szkoła super, świetna atmosfera no i nauka na poziomie. Skończyłem tą szkołę, nie żałuje !!!

Polecam ZESPOL SZKOL W SZCZUCZYNIE! Bylem... skonczylem... i mam same mile wspomnienia :) Zdecydowanie plusem tej szkoly jest dyrekcja, swietni nauczyciele i sympatyczny sekretariat. Teraz studiuje w Warszawie i ciesze sie ze skonczylem wlasnie ta szkole :)

Polecam szkołe w Niećkowie , właśnie teraz szkoła dorasta , a nawet przerasta inne szkoły pod względem edukacji jaki rodzinnej atmosfera polecam to szkole bo naprawde warto .

LO nikt nie musi polecac

Do info: Twoja gramatyka pokazuje pod jakim względem ta szkoła przerasta inne.

JA wszystkim polecam ZS2 GRAJEWO naprawde fajna szkoła< wyrozumiali i mili nauczyciele, super atmosferka,>

Niećkowo jest the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hehe


polecam i pozdrowionka all


Ciekawa propozycja Wojewodzina - hotelarstwo i budowlanka.

ja szczerze polecam szkole w Nieckowie tam atmosfera jest fajna ludzie mili szkola sie rozwija ciagle cos sie dzieja ja niestety skonczylm juz szkole i uczylam sie w Nieckowie i nie zaluje naprawde pozniej poszlam po tej szkole na studia do Warszawy i bylo mi tam lekko bo szkola w Nieckowie duzo mnie nauczyla pozdrawiam uczniow ZS NIECKOWO !!! I OCZYWISCIE SUPER NAUCZYCIELI CALUJE :*:*:*:

Błagam Was uczniowie nie róbcie wstydu swoim nauczycielom tymi wpisami. Dajcie już spokój, poczytajcie ksiązki, zobaczcie dobry film. Kto miał szkołę wybrać, to już wybrał!

Do Asia za to ty jesteś ideałem tylko pozazdrościć lol

za moich czasow to nie bylo takiego teatrzyku, bralo sie co bylo pod reka...
a teraz cukierkami i gadżetami namawiaja :) co za świat...

nieckowo ucze sie w tej szkole i nie zaluje szkola the best pozdro dla wszystkich nauczycieli

Jak ktoś chce iść do liceum to lepiej wybrać Ełk, Łomżę, Białystok lub inne. Trzeba będzie dojeżdżać, ale nie warto zmarnować w LO!!

do looo
a co lepszego oferuje ci Ełk, Łomża lub Białystok? Trochę pachnie mi tu snobizmem, lub może bardziej ktoś tu ma kompleks małego miasta. Ogólniak w Grajewie (Kopernik) od lat ma rewelacyjne wyniki matur i to w skali ogólnopolskiej (polecam stronę cke). Znam kilka osób, które zaczynały w w/w miejsowościach i szybko wróciły do Grajewa. Każdy kto ma trochę ambicji i oleju w głowie przyjdzie tu się uczyć.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.