środa, 8 lutego 2023

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 5680 wyświetleń

Ferie z Biblioteką

Tegoroczna aura nie pozwoliła dzieciom korzystać w pełni z uroków zimy. Brak śniegu i dodatnie temperatury uniemożliwiły typowe o tej porze roku zabawy na świeżym powietrzu jak na przykład lepienie bałwana czy wyścigi na sankach. Każdy, kto nie miał pomysłu na zimowy odpoczynek, mógł miło spędzić czas w Czytelni dla Dorosłych MBP w Grajewie.
    W tym roku ferie zimowe z Miejską Biblioteką Publiczną odbyły się w dniach 25.01.-05.02. W programie, skierowanym przede wszystkim do młodych czytelników, znalazły się zajęcia plastyczne, rozwijające wyobraźnię oraz zajęcia poprawiające pamięć i koncentrację. Dzieci oprócz rozwiązywania krzyżówek, zgadywanek i łamigłówek, rysowały ilustracje do słuchowisk, grały w gry planszowe oraz tworzyły pejzaże zimowe. Jednak najwięcej radości sprawiło uczestnikom ferii wykonywanie masek karnawałowych w kształcie motyli, barwnie malowanych i fantazyjnie ozdabianych, a także tworzenie kolorowych witraży z bibuły. 


    W seansie filmowym 29.01.2016 r. wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych w Rydzewie i Bełdzie.  Wszystkim, którzy postanowili skorzystać z propozycji MBP i kreatywnie spędzić ferie zimowe 2016, serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

poniedziałek, 6 lutego 2023

Finalistki Konkursu Miss Polonia

poniedziałek, 6 lutego 2023

Grajewo. Spotkanie autorskie

Komentarze (1)

Ciekawe zajęcia. Panie bardzo miłe i sympatyczne. Dziękuję.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.