Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 11791 wyświetleń

Europejska Gmina Grajewo

Gmina Grajewo znalazła się w 30 gmin, które otrzymały wyróżnienia w rankingu Europejska Gmina - Europejskie Miasto 2009 w województwie podlaski.

Ranking wskazywał, który samorządy mogły poszczycić się największymi osiągnięciami w pozyskiwaniu środków unijnych.
Brane były pod uwagę wszystkie programy pomocowe, których beneficjentami są zarówno władze samorządowe, jak i przedsiębiorstwa, rolnicy, organizacje społeczne. Ranking obejmował stare jak i nowe środki z unijnego budżetu 2007 - 2013. Podstawą do oceny była wartość przyznanej pomocy z UE, liczba realizowanych projektów oraz liczba mieszkańców według GUS.

piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

piątek, 19 kwietnia 2024

S61 Guty-Szczuczyn zderzenie 2 tirów

Komentarze (11)

Jeden "Rodzynek" w cieście. Moje gratulacje .
Mam nadzieję ,że i miasto pchwali sie jakimś osiągnięciem na skale krają.

Tylko pozazdrościć

Prosze bardzo niech miasto Grajewo przeczyta

Mr Szleter jest motorem napedowym i odpowiednim czlowiekiem do wdrazania i realizacji nowatorskich projektow.wielkie brawa i podziekowania

Podobno powiat znowu pochwali sie jako powiat najbardziej oszczędny . Widać że oszczędny czas na zmiany.

Nie przypisujcie sukcesu jednej osobie. Nic Szleter sam nie zrobi bez oddanych mu ludzi. Jedynie tylko by się naszarpał. Motorem sukcesu gminy Grajewo są pracownicy, którzy uczciwie pracują i piszą projekty. Ludzie ci rozumieją swoją rolę, rolę służebną wobec mieszkańców Gminy Grajewo. Mimo to gratuluję Panu Szleterowi.

WIDZĘ PANIE FRANCISZKU :) ŻE KUMA PAN CZACZĘ :) - ZNACZY DOBRZE ROZUMUJĘ :) POZDROWIENIA

Ale dzisiejsza Gazeta Współczesna dała plamę. Napisala , ze miasto Grajewo w rankingu Gazety Prawnej zajęło 26 miejsce. 26 miejsce zajęła Gmina Grajewo. Miasto Grajewo w tym rankingu zajęło 115 miejsce. Sprawdzcie w Gazecie Prawnej. Ale kompromitacja.

Dziękuję za pozdrowienia. Mam nadzieję, że wyborcy gminy grajewo doceniają to co robią dla nich władze gminy jak i pracownicy. Gratuluję władzom i pracownikom urzędu gminy jak i mądrym wyborcom gminy grqajewo. Proponuję dać wyraz podziękowania władzom gminy jak i pracownikom w następnych wyborach.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.