czwartek, 30 maja 2024

Wiadomości

  • 93 komentarzy
  • 23182 wyświetleń

Dziękuję wszystkim, którzy mnie popierają - Maciej Bednarko

Oni popierają Macieja Pawła Bednarko! 

"Spotkania z Wami na ulicach Grajewa, w Waszych domach i w miejscach pracy. Dziękuję za rozmowy, spotkania oraz uwagi dotyczące prowadzenia naszego miasta. Ważne dla mnie jest to, co chcecie zmienić w naszym mieście, jak widzicie jego przyszłość"  - Maciej Bednarko

 

 

 

 


(sfinansowano z KWW Macieja Pawła Bednarko)

środa, 29 maja 2024

Latarnik wyborczy 2024

Komentarze (93)

Myślę,że dużo osób z mojej rodziny będzie głosowało na Pana.Tylko póżniej zobaczymy jak będzie Pan pomagał mieszkańcom Grajewa?

Jeden z nich będzie szukał roboty ale już nie za 20 rys. A mogli żądzić jak Putin z Miedwiediewem - na zmianę

Nie ma mowy. Jeden wart drugiego.

Qqq - jak ja bym był chociaż jedną kadencję przy korytku, to tak bym się ustawił że nie musiałbym szukać żadnej roboty do końca życia a 20 tys. to bym wydawał na sobotnie zakupy. No oczywiście żartuję ale podejrzewam że jest w naszym kraju sporo takich osób które nieźle się ustawiły robiąc "kariery" w polityce.

Ja bym chciał ujrzeć film z Krystyną Wyszoumirską?

Dlaczego z uporem maniaka usuwają Państwo moje komentarze, w których pytam czy istnieje Krystyna Wyszoumirska- która ponoć zna pana wice i przeprowadziła z nim rozmowy i tak go zachwala? Czy ktoś z Państwa zna Krystynę Wyszoumirską?

Do Zawiedziony widocznie coś w tym jest skoro ma poparcie też od samego Marszałka

Kolegują się wiec popierają. Nic w tym niezwykłego

O jakim wyborze tu mowa? Przecież obydwaj podejmowali decyzje.Wart pałac maca a mac pałaca.

O jakiej budowie żłobka miejskiego Pan Bednarko mówi? Proszę powiedzieć, czy Urząd Miasta ma choćby koncepcję, wstępny kosztorys budowy i funkcjonowania tego obiektu. Wreszcie- gdzie ma powstać? Przypomnę, że prace koncepcyjne do budowy nowej hali przy SP4 ruszyły o ile się nie mylę 7 lat temu i dopiero rusza jej budowa. Proszę odpowiedzieć konkretnie.

Proszę spytać szanownego Pana Bednarko- dlaczego w swym programie wyborczym nie ma Miejskiego Sylwestra pod urzędem miasta. ?

Do zzz a co pan Bednarko ma wspólnego z Sylwestrem pod Urzędem ? Bo nie rozumiem tego pytania proszę zadać pytanie dla pana Burmistrza

Chyba to jednak prawda, że zastępca pana M. B ma zostać pani M. /

O działaniach ciężko się wypowiedzieć, bo przez 9 lat stał Pan z boku i nie wychylał, a szkoda, przesadna skromność to nie jest dobra cechą burmistrza. Nie mam możliwości być na spotkaniu, ale chętnie obejrzała bym film z tego wydarzenia i usłyszała na debacie z kontrkandydatem.

Maciek niedziela będzie Twoja. Miasto wie że zmiana jest konieczna.

Panie Macieju głosowałam na pana już wtedy kiedy kandydował pan do rady miasta. Teraz kandyduje pan na burmistrza i ma pan mój głos. Zasługuje pan żeby zostać Burmistrzem, przez te wszystkie lata widać było jak bardzo jest pan oddany swojej pracy. Głos na pana nie będzie głosem zmarnowanym. Powodzenia.

Tylko Pan Maciej. Całą rodziną zagłosujemy na Pana za wsparcie i pomoc otrzymaną od Pana gdy tego potrzebowaliśmy. Zwykli ludzie a jednak nie wyróżnił nas Pan a pomógł. Jest Pan Wielki powodzenia !!!

No tak przy takim gospodarzu pracę koncepcyjne trwały 7 lat. Przeczytaj jeszcze raz swój komentarz tylko ze zrozumieniem

zzz Idź zapytaj Latarowskiego dlaczego nie ma miejskiego sylwestra w Grajewie.

Maciek ostatnia prosta przed Tobą.Zmień te Grajewo,żeby młodzi tu wrócili,nie na chwilę tylko na zawsze.Nasze głosy masz.

Szkoda ze jeden z kandydatów boi sie konfrontacji bezpośredniej z drugim..

U pana Maćka fala a u Pana Darka tsunami poparcia.

A co pan Bednarko ma do tego ? Proszę pisać do pana burmistrza o to

Grajewo powinno mieć swój rozum i wybrać tego, kto stoi u steru tych dobrych zmian w mieście. To Dariusz Latarowski. /

Ja tam myślę prosto- przez 9 lat miasto zmieniło się na plus. Latarowski się sprawdził. Wolę, żeby dalej na plus zmieniał ten sprawdzony niż jego zastępca, bo przecież jako wice miał mniejszy udział w tych zmianach. Dariusz Latarowski na BURMISTRZA!

Dlaczego pan kandydat nic nie mówi? /

Latarowski lepiej zna potrzeby dzieci i młodzieży w naszym mieście. Uczył w szkole, był dyrektorem /

"oceniajcie Państwo kandydatów poprzez ich wcześniejsze dokonania, a nie słowa. Wtedy unikniecie rozczarowań."- O i to jest mądre.

Panie Maćku zyczymy wygranej .Jest Pan wspanialym człowiekiem dla Pana nie ma różnicy czy bogaty czy biedny dla Pana każdy jest równy. Muszę Pani powiedzieć za to Pana ludzie cenią, i mam nadzieję że wynagrodzą Pana 21.04.2924r.Jest Pan człowiekiem o wielkim sercu.

Pracowałem z Maciejem. Bardzo trudna osoba, z potężnym ego, /

Niby jak zatrzyna młodych, czyżby ubojnią zwierząt, jak burmistrz w Szczuczynie. Tam pracują, ale tacy co mają skończoną podstawówkę, albo Ukraińcy. Ludzie wykształceni nie będą pracować fizycznie, bo to dla nich żadna atrakcja.

Qqq. Panie- teraz mniej istotne dla Grajewa jest, czy oni mogli dalej we dwóch rządzić, tylko kto z nich teraz będzie rządził tak, by to miasto rosło w siłę. Jeden już pokazał, że można to zrobić. Drugi pierwszego chce wymanewrować i unika jak na razie debaty. Czy drugi pokazał, że jest godzien zaufania? To dobitnie wie ten pierwszy.

Bała Ba skoro był aż tak zły to trzeba było z kimś innym współpracować mnie to nie przekonuje co pan pisze

Do Bała Ba skoro pan Maciej był trudno osobą to trzeba było odejść mnie to nie przekonuje

Jeden wart drugiego,uczeń chce wygrać z nauczycielem,przy którym pobierał nauki przez dziewięć lat ,myślicie że różni się czymś?,tak samo jak dojdzie do władzy obsadzi swoich ludzi na urzędach ,także nic nie polepszy sie

Sylwester będzie w Niedzielę.Szykuj się tylko odbierz odpowiedni kierunek.

A ja i moja rodzina całym sercem jesteśmy za Panem.

Tylko Maciek Maciek Maciek

My czekamy na debatę, Panie Maćku nie bójmy się, Mieszkańcy czekają na otwartą rozmowę z dwójką kandydatów

A my nie czekamy. Dzisiaj idziemy na spotkanie na wiec programowy do Maćka a pana latarowskiego już słyszeliśmy na sesjach. Jakoś nie był rozmowny.

Dla mnie żadna debata nie jest potrzebna. Mój głos ma Maciej Bednarko

Do Magda napewno powstanie jakaś firma gdzie ludzie będą pracować a co do ubojni w Szczuczynie to niech sobie jest Grajewo to nie Szczuczyn a Szczuczyn to nie Grajewo do zzzz co pokazał że można zrobic przez 9 lat drogi a gdzie praca ? Kto by chciał iść na debatę jak jak ktoś nazywa kogoś "Brutusem "

Ale to pan Maciej Bednarko chciał debaty. Sam nawet wydał takie oświadczenie. A teraz co?

Jeśli Pan wygra gdzie pan poobsadza tych młodych co to liczą na prace w budżetówce?

Zzz w Grajewie mieszkają nie tylko dzieci i młodzież

Panie Maćku powodzenia i wygranej 21 kwietnia.

Wiec programowy? Ciekawe... pięknie mówić o swoich planach to każdy może jak się nauczy, ale merytorycznie odpowiedadac na pytania to już nie ...

Wiecie co jest smutne? Pod postami, ciagle czytam komentarze typu brawo, super, Maciek tylko Maciek. Mam wrażenie, że wyborcy P. Bednarko są tacy sami jak on . To znaczy ciągle sobie dopingują w bardzo populistyczny sposób. Od strony Pana Macieja żadnych konkretów. Wygra bo popiera go pis! To smutne!

Panie Maćku głosy mojej rodziny i przyjaciół Pan ma, musi Pan tylko obiecać, że nie będzie Pan powielał błędów poprzednika i pomimo stanowiska zostanie Pan człowiekiem pełnym życzliwości i otwartym dla mieszkańców. Kibicujemy i trzymamy kciuki

Facet 9 lat siedział cicho jako z-ca burmistrza i co nagle stwierdził, TERAZ JA? Myślę, że co poniektórzy grajewianie, nawet nie wiedzieli o jego istnieniu w UM. (ja nie wiedziałem :). Nie było go widać nigdzie, nie wychylał się, nie bywał, nie odzywał, brał dobrą kasę z naszych podatków i siedział cicho. Pytanie za co, czym się jako zastępca zajmował, jaki miał zakres obowiązków, co zrobił dla miasta i jego mieszkańców, jakie sprawy pilotował? Czy któreś z nich doprowadził do końca z sukcesem? To są zasadne pytania i na nie pan Bednarko powinien odpowiedzieć.

Do Obserwator. Oczywiście i wierzę, że ich rodzicom zależy na tym, by ich dzieci miały w tym mieście dobrą przyszłość.

Bardzo,bardzo Państwu dziękuję za poparcie Pana Maćka

Powodzenia Panie Macku. Mamy już dość dyktatury, dość cięć w oświacie. Dość łączenia klas. Pytacie o Sylwestra? Najważniejsza sprawa dla naszego miasta! Sami sobie zorganizować możecie. Szkoda publicznych pieniędzy dla robienia sobie elektoratu.

Troche przykro, że kandydat na burmistrza boi się debat, bo inaczej nie można tego nazwać, skoro miał juz 3 możliwości występu, jutro 4 i też pewnie stchórzy, śmieszna akcja...

Do Maniek a po co komu ta debata ? Nie rozumiem tu wszystko zostało powiedziane przez 9 lat .

Ważne ,że ty pójdzisz.

Do mam głos. A może wygra,bo popiera go PSL.

To ty żyjesz w Grajewie i przez 9 lat nie wiedziałeś kto jest zastępcą?To ty musisz mieć wiedzę.Poległeś już w drugim zdaniu.W sumie zasadnie pilotowałeś 9 lat swojej niewiedzy.Haha

Nie martw się o latarowskiego on wracają stanowisko dyrektora na burmistrza został oddelegowany wedle prawa a powinno być inaczej do urzędu pracy

Podobnie myślę jak dziki.Gdzie pan był przez 9 lat. Odpowiadal pan za PUK jak z porządkiem, odśnieżaniem w miescie było to wszyscy wiemy.Siedzial pan cicho ,pobory dobre.Skoro był Pan tłamszony nie można było odejść? Co dalej ?Jak pan zatrzyma młodych, wszystkich w budżetówce nie pomieści, mieszkań też wszystkim nie da. Zlobek? Plakat to nie wszystko .Licze ,że dzisiaj usłyszę Pana w debacie jeśli jest Pan człowiekiem honoru.

Czas na zmiany,powodzenia p.Maćku!

Wybór między tymi dwoma panami ,,to jak wybór między dżumą a cholerą"
Ale niestety nic innego nam nie zostało.

Do Kuby . Powiedzenie brzmi wart pałac Paca o Pac palaca. Jego piękny pałac ,choć nie w całości stoi koło Raczej .To był szlachcic ,który sprowadzał ekonomów ,specjalistów z zagranicy .Nowe sadzonki różnych roślin ,warzyw .Był bardzo gospodarny ,mądry .Także do naszych kandytatkow nijak się ma Pozdrawiam .

Czy jak Pan wygra, to czy nadal będą likwidowane klasy w szkołach podstawowych?

Nie mamy szczęścia do gospodarzy. Oni się oczywiście ustawią,ale nic ponadto. Wiec nie gardlujcie który bo który by nie był, niewiele zrobi. Polska się zwija i trzeba naprawdę odważnego, aby to powstrzymał. Zaden z tych panów nie ma w sobie takiej siły. Szkoda,ale taka jest prawda

Jestem rozczarowana. Obiecanki są nierealne. Czlowiek który 9 lat siedział cicho, brał wysokie wynagrodzenie. Czy taka osoba poradzi sobie z naszym miastem. ?

Jestes człowiekiem,który nigdy nie omijał,zawsze zagadasz,zapytasz.Skromny,uczciwy,lojalny przede wszystkim.Pomocny i wrażliwy.Idziemy na wybory i będzie nas dużo.Nasze głosy tylko i wyłącznie na Ciebie.Wygrasz.

Wyborca, masz rację, wybór pomiędzy dżumą, a cholerą.

Wolę sprawdzonego burmistrza widać jak Grajewo się zmienia pozdrawiam cieplutko

Ze wszystkimi trzeba żyć w zgodzie a nie palić mosty. Popieram pana Maćka on napewno tylu wrogów sobie nie narobi

Niestety są duże szanse na wygraną tego pana, grajewiacy polecą głosować bo im wiecznie źle, wiecznie pe i wiecznie za mało. Myślicie że jest łatwo? Żeby nie Pan Latarowski byście bali się wyjść w nocy na ulice bo ciemno, a tam gdzie macie teraz świetny Park Solidarności mielibyście jedno wielkie bagno. Oczywiście Pan Latarowski przez swoje kadencje wykonał kawał dobrej roboty. Ciekawe jak byście śpiewali jak był poprzedni burmistrz. Nie byłoby NIC.

Jak go sobie wyobrażacie w roli przedstawiciela naszego miasta? Jak ma walczyć o nasze interesy, kiedy on NIC nie mówi? Żadnych konkretów, żadnego planu, a przecież przez osiem lat wiceburmistrzowania chyba jakiś plan na miasto powinien powstać, nie? W dzisiejszej debacie też nie wziął udziału. Czy Wy naprawdę chcecie mieć na burmistrza kogoś, kto jedyne, co potrafi powiedzieć, to nauczona formułka /? O czynach nie wspomnę, bo pod żadnym dotąd zrealizowanym projektem się nie podpisał, nie pokazał, nie pochwalił.

Na co grajewiacy chcą głosować? Nie rozumiem. Po złości czy zazdrości?/

Za to u twojego Darka na debacie były tłumy:)Nawet pełny komitet nie był. Żenada. A czemu blokowaliscie niewygodne pytania??

To Pan nas powinieneś zachęcić do własnej osoby a nie jakaś "ważna osobistość"./

/ Grajewo zniknie z mapy ludzie otwórzcie oczy .

Po podziękowania tych co popierają Pana, to część przyjdzie dopiero po wyborach. O ile Pan wygra. Oby nie.

PIS będzie rządził w miescie gdy ten pan zostanie burmistrzem a pani M.S zastępca.Smutne.

Idziemy na wybory i głosujemy na Maćka Dość arogancji w urzędzie

Gdzie jest jakikolwiek program pana Bednarko? Na stronie internetowej jego komitetu nie ma nic, nawet ogólników. Wczoraj dopiero było spotkanie programowe. Czy było tam coś interesującego powiedziane?

To z kim
Jutro uścisk ? Z samym prezydentem pewnie ?

Do Ooo a co boisz się pracować idź do szpitala tam Cię nauczą, zobaczysz co to arogancja.

Nikt nie blokował żadnych nie wygodnych pytań. Całe spotkanie Latarowskiego można było obejrzeć na żywo. Nadal można obejrzeć bo całość jest na profilu u burmistrza.

Marynarkę się zapina jak się stoi, a odpina jak się siedzi.

Do Patryk dopiero się obudził pan dopiero ? Chłopie trzeba czytać i się interesować trochę co się dzieje... A nie drymdymały pisać ... Było wcześniej spotkanie trzeba było być

Widzę że komentarz boli..
Heh proszę o dodanie komentarza

Najciekawsze było przed. Że będą wspólnie ustalać priorytety czy jakoś tak w podobnym stylu. Czyli można wnioskować, że dotąd ich w sumie nie było.

Coś się Pani chyba przyśniło.Wprowadza Pani ludzi w błąd.

Fajny chłop z Pana,zawsze się przywita,pogada.Dlaczego nie stawił się Pan na debatę.Wszystko wszystkim ale dużo Pan stracił pozostawiając domysly. Burmistrz będzie stawiał czola na codzień takim sprawom.Jest Pan na to gotowy?

Zosia chociaż pana nie znamy głosowałam na Pana bo na dziko garaże blaszki stoją przy bloku 64 nic nie robił Lataroski 30 zł podatek a teraz 60 zł nasze garaże i porządek utrzymujemy to skandal 100 pi rocent co miesiąc dlatego wybrałam p Bednarka /

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.