niedziela, 26 września 2021

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 3758 wyświetleń

Dwa przypadki zakażenia wariantem koronawirusa Delta

Dwa przypadki zakażenia wariantem koronawirusa Delta

Dwa przypadki zakażenia wariantem koronawirusa Delta potwierdzono do tej pory w województwie podlaskim. To superzakaźna mutacja, która zaczyna dominować w Polsce. Naukowcy szacują, że już 50 proc. wszystkich przypadków dotyczy zakażeń właśnie tym wariantem.

- Szacuje się, że 70-90 proc. osób zakażonych Sars-CoV-2 przechodzi chorobę bezobjawowo lub skąpoobjawowo.

Od początku pandemii w Polsce odnotowano blisko 2 miliony 900 tys. zakażeń. Zmarło ponad 75 tys. osób.

Komentarze (8)

przestańcie opowiadać te głupoty ... co bedzie nastepne wariant gamma delta zeta sreta greta może corvetta

No i od nowa. Ręce i nogi opadają a już było tak fajnie. Prawie normalnie.

Poczułem się bardzo zaniepokojony tym faktem iż dwa przypadki już są, myślę że umrę i mnie już nie będzie, właśnie doszedłem do wniosku że o 19:30 są jedyne prawdziwe i rzetelne wieści, szczęść Boże uciekajmy za wielkie morze.

Aż dwa przypadki, dzisiaj prewencyjnie udałem się na oddział zakaźny i nie udało mi się wejść. Bramkę zaspawali. Boją się napływu następnych przypadków delta. Jest tak bardzo źle, że chronią już tylko siebie. Przepraszam za sarkazm.

Zmuszą nas wszystkich do szczepień tylko czasu trzeba będą wymyślać ojojjjj delty gammy i inne pierdoły zakazy nakazy i co jeszcze ufo przyleci ? Kasa utopiona w szczepionki to teraz co dawać tu mi raz dwa wszystkich bo jak nieeeee pogroził palcem prezes

Zawsze Niedzielski z 2 zrobi 2tys lub 20 tyś .A ja byłam w Anglii , zycie toczy się normalnie . Ludzie chodzą , jeżdżą tylko u nas zaraz bedą lecieć pod Muzeum Mleka by się szczepic bo Delta . Ludzie , żyjcie spokojnie , bo samym straszeniem połowa ,to już ma w głowie nie tak , i tak zamkną , zniszczą , czy się zaszczepisz czy nie.

Przestańcie pisać te głupoty niewiem 7 sierpnia w Katowicach ma być marsz zróbcie z tego materiał na przykład a nie piszecie te bzdury niedzielęskiego pozdrawiam

Ludzie korzystajcie bo za darmo. Taki darmowy eksperyment, to naprawdę okazja.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.