Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 10582 wyświetleń

Dodatkowe służby w Rajgrodzie

Przez okres wakacyjny na terenie Gminy Rajgród wojewódzkie służby prewencyjne Policji będą pomagać w utrzymaniu spokoju i porządku publicznego.

W dniu 5 lipca 2011 r. w Urzędzie Miejskim w Rajgrodzie odbyło się spotkanie Burmistrza Rajgrodu Czesława Karpińskiego z Komendantem Posterunku Policji w Rajgrodzie Jarosławem Kolendą oraz desygnowanymi przez Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku przedstawicielami służb prewencyjnych policji.


Policjanci w okresie od dnia 1 lipca do 31 sierpnia 2011 r. będą pomagać w utrzymaniu spokoju i porządku publicznego na terenie Gminy Rajgród.

 

 

 

niedziela, 29 maja 2022

17 czerwca zmiana w OC

Komentarze (7)

A Rajgród to Bronx ...tam jest spokojnie!

oj nie powiedzialbym ze tam jest tak spokojnie zawsze gdy tam jestem widze jakeis bojki

jakie bojki ludzie, nie wiem po co dodatkowa policja. dopiero jak sie pojawila zaczęly sie jakies akcje.

W Rajgrodzie nie jest spokojnie tylko tak się wydaje że jest spokojnie ale to tylko pozory szczególnie należałoby spojrzeć na sodomę w Rybitwie nigdy tam nie można spokojnie wypocząć bo zawsze zachlani nastolatkowie- przyjezdni pokazują co tylko mogą a w szczególności chamstwo co do osób którzy by chcieli spokojnie wypocząć i zrelaksować się nad wodą. . . . PREWENCJA Z BIAŁEGOSTOKU JEST JAK NAJBARDZIEJ POTRZEBNA !!!!!ZERO TOLERANCJI DLA CHAMSTWA I NACHLANEJ MŁODZIEŻY SZUMIĄCEJ WIECZORAMI...

Czy będzie można zgłaszać tam jazdy na quadach przez piratów oraz ryczące skutery wodne w strefie ciszy ?

Urząd nie ma na co wydawać pieniędzy,tylko na zupełnie niepotrzebnych policjantów którzy zajmują się ściganiem rowarzystów i dzieci.Totalna porażka !!!!

Do wczasowicza
Jak najbardziej można i należy zgłaszać takie zachowania bezpośrednio patrolujacym funkcjonariuszom policji .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.