wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 12399 wyświetleń

Dar dla Szpitala

Ogólnego w Grajewie

Miło jest nam poinformować, iż w dniu 27 września 2006 r. Fundacja na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego przekazała na potrzeby Oddziału Psychiatrycznego Szpitala Ogólnego w Grajewie sprzęt nowej generacji EKG - BTL-08 SD3. Zakup został sfinansowany ze środków otrzymanych od darczyńcy, chcącego zachować anonimowość, któremu z tego tytułu składamy serdeczne podziękowania.

                                                                      Zarząd i Rada Fundacji        
                                                             na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (8)

Wielki Dar, Bóg zapłać Darczyńcy

To jest wielki prezent dla chorych i cieszy wszystkich pacjentów.
Dzięki dla tych co przekazują dary i stać ich na takie działania!
Kasia.

szacunek dla anonimowego kola.

szacuneczek miszczu.

Mało Kogo Stac Na Taki Szlachetny Gest ...Ale I Przedewszystkim Mało Kto Podjal By Sie Takiego Czyny Nawet Majac Finanse....Wielki Ukłon W Strone Anonimowego Sponsora.

Czysta propaganda, czym tu się podniecać. Jeśli Starostwu rzeczywiscie zależy na realnym wsparciu szpitala, niech Starosta Starościna i radni przekażą swoje miesięczne uposażenie. Ok. 25 tys. zł z tego tytułu wystarczyłoby np. na zakup 10 specjalistycznych łożek dla pacjentów. Liczę, na brak cenzury, pozdrawiam.

fajnie ze sa na tym swiecie jeszcze ludzie dobrej woli....wole sie tak doglebnie nie wypowiadac. nawet sprawnej wentylacji nie ma... nie chcialabym dlugo chorowac i lezec w tym szpitalu.porownajcie szpital w Łomzy a w Grajewie. to ktory jest przyjemniejszy?????? pozdrowka

szacuneczek dla sponsora, tego nam potrzeba

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.