Kraj

  • 5 komentarzy
  • 2172 wyświetleń

Czy PiS broni kiboli?

Czy PiS broni kiboli?

06.05.2011 (IAR)

Prawo i Sprawiedliwość krytykuje decyzje o zamknięciu stadionów w Warszawie i w Poznaniu po zamieszkach w Bydgoszczy. Zdaniem rzecznika PiS Adama Hofmana jest to ruch propagandowy, który nie buduje poczucia sprawiedliwości. Trzeba walczyć z kibolami a nie z kibicami - powiedział poseł. Jego zdaniem, zamknięcie dwóch najbezpieczniejszych stadionów w Polsce jest idiotyczne, bo zadyma była w Bydgoszczy, a tamtejszy mecz organizowały lokalne władze Polskiego Związku Piłki Nożnej i władze stadionu w Bydgoszczy. Nie można wylewać dziecka z kąpielą, nie można stosować odpowiedzialności zbiorowej - podkreślił poseł PiS.

PiS pyta rząd Tuska: Czy to służby sprowokowały zajścia w Bydgoszczy?
- Akcja rządu ws. bezpieczeństwa na stadionach to działania pozorowane i "mydlenie oczu" - mówił w Sejmie Andrzej Jaworski (PiS). - Czy na stadionie znajdowały się służby inne niż policja i czy brały one udział w wydarzeniach jako prowokatorzy? - pytał radomski parlamentarzysta PiS, Marek Suski.

 

Archiwum 2008-09-13

Prawo i Sprawiedliwość chce, by na specjalnym posiedzeniu komisja sejmowa zbadała sprawę zatrzymania w Warszawie 750 kibiców. "To spektakl medialny na pożytek szefa MSWiA" - grzmi Mariusz Błaszczak z PiS. Uważa, że policja zatrzymała niepotrzebnie wielu niewinnych ludzi. PiS uważa, że wielu z zatrzymanych 2 września 2008 po derbach stołecznych klubów to niewinni ludzie. "Media podają porażające informacje. Trudno nam sobie wyobrazić sytuację, w której z powodu rzucenia kilku rac, 750 osób jest zatrzymanych, w tym również kobiety i nieletni.

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (5)

PiS jak zwykle wie najlepiej co trzeba zrobić. Tylko oprócz gadania i demagogii nic nie robi.

PiS widzi ze PO sieje propagande aby odwrocic uwage od powazniejszych problemow z jakimi boryka sie Polska typu gospodarka, budowy drog.
Donal wojowal sam kiedys na Lechii Gdansk i byl tak smao chuliganem.

Grajewiak Ty z pewnością pomyliłeś opcje ? Nie ma obecnie większego pieniacza jak PO. Ta partia z tego słynie !

Cóż większośc z tych kiboli robi to żeby miec jak to się mówi respekt na dzielni. Skoro sam minister sportu mówi, że prawo jest wystarczające to po co zamykac stadiony? Od czego ochrona i policja? Jakoś sam kilkakrotnie bywałem na derbach Warszawy. Emocji również tych pozasportowych nigdy nie brakowało, ale ogólnie gdy w porę organizatorzy zareagują jest spokój. Wystarczą duże kary finansowe dla klubów, które nie oszukujmy się "znają" swoich "fanów".

Kiboli nikt nie broni !. I też zadam pytania . Czy PO broni ludzi uczciwych ? Czy PO broni oszustów ..

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.