czwartek, 7 lipca 2022

Wiadomości

 • 11 komentarzy
 • 41402 wyświetleń

Człowiek Roku 2021 - wyniki

Człowiekiem Roku 2021
powiatu grajewskiego


został 

Daniel Tuzinowski 

 

Tuzinowski Daniel - od lat związany z grajewską piłką nożną - założyciel Akademii Małego Piłkarza, instruktor, inicjator powstania drużyny piłkarskiej Futsal MOSiR Grajewo, były piłkarz Warmii Grajewo. Poprzez swoje doświadczenie rozwija umiejętności młodych piłkarzy i piłkarek. Pod Jego okiem dzieci od najmłodszych lat ćwiczą sprawność fizyczną, łącząc to ze świetną zabawą; uczą się zdrowego współzawodnictwa, pokonywania własnych słabości i radzenia sobie z porażkami.

Rozmowa z Danielem  Tuzinowskim (czytaj)

 

Plebiscyt pod patronatem Burmistrza Miasta Grajewo
Dariusza Latarowskiego

 

 

Dziękujemy nominowanym:


Chrzanowska Ewelina
- absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, Wydział Instrumentalno - Pedagogiczny w Białymstoku. Nauczycielka i nieoceniony pedagog.  Od początku istnienia prowadzi grajewski Chór Miejski "Cantabile", jest też dyrygentem chóru tutejszej Państwowej Szkoły Muzycznej. Artyści pod Jej batutą upowszechniają muzykę zespołową i dzielą się nią z publicznością, dając niepowtarzalne i wyjątkowe koncerty. Za swoją działalność otrzymała w 2014 r. nagrodę Burmistrza "Wilk Roku" w kategorii Osobowość (wyróżnienie) oraz "Wilka Roku" 2017 w dziedzinie "Twórczość artystyczna".


Komor Piotr
- współtwórca miejskich imprez, zawodowo kierowca samochodu ciężarowego. Pomysłodawca i organizator Truck Show Podlasie, imprezy dedykowanej kierowcom i pracownikom branży transportowej. Dzięki temu wydarzeniu uczestnicy zlotu mają niepowtarzalną okazję zetknąć się z branżą motoryzacyjną w wydaniu maxi i zobaczyć z bliska wystylizowane "królowe szos". Nominowany to także inicjator turnieju piłkarskiego dla dzieci "Łoś". W 2019 r. otrzymał nagrodę Burmistrza "Wilk Roku" w kategorii Wolontariusz.

 

Portal e-Grajewo.pl

 

Sponsorzy:

 • "Spółdzielcza 1"
  Grajewo, ul. Spółdzielcza 1
 • PPHU Kramex Elżbieta Zalewska
  Grajewo, ul. Wojska Polskiego 5
 • Salon fryzjerski OCH
  Grajewo, ul. Marii Konopnickiej 23
 • Studio Wizaż MJ
  - Grajewo, ul. Mickiewicza 2/1
 • Ernesto Gym & Fitness
  Grajewo, ul. Konopnickiej 2D
 • Piecuch Retro
  Grajewo, ul. Wojska Polskiego 23 C

 

Komentarze (11)

W jaki sposób można oddać głos

Na Państwa głosy czekamy do 15.02.2022 r.
adres email: ekonkurs@vp.pl
(proszę wysłać email z nazwiskiem osoby, którą Pani wybrała)

I bardzo dobrze - super człowiek!

Zasłużona nagroda. Gratulacje!

Gratulacje Daniel, brawo.

Gratuluję Panu

Gratulacje zasłużone wyróżnienie

Gratulacje dla Pana Daniela. Wyrazy uznania dla Pani Eweliny i Pana Piotra. Dziękujemy że mamy takich super nakręconych i wspaniałych ludzi w Grajewie.

Gratuluje panie Danielu.
Zasłużona nagroda.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.