czwartek, 7 lipca 2022

Sport

  • 3 komentarzy
  • 4374 wyświetleń

Rozmowa z organizatorem pikniku "Łoś"

Piotr Komor urodzony 26 kwietnia 1982 r. w Rajgrodzie. Mąż, ojciec dwójki dzieci. Od 15 lat zawodowy kierowca. Jego zdaniem praca powinna sprawiać przyjemność, a wszystkie uniedogodnienia można pokonać. W wolnych chwilach interesuje się sportem, lubi też lekturę fantastyczną. 


Od kilku lat jest pan organizatorem pikniku piłkarskiego "Łoś". Skąd pomysł?

Wspólnie z rodzicami zakupiliśmy maskotkę łosia dla drużyny r. 2007/2008. Po zakupie zastanawialiśmy się jak ją wypromować. Do współpracy zaprosiliśmy Tomasza Paszkowskiego, ówczesnego radnego Rady Miasta Grajewo. Wtedy rodził się pomysł organizacji turnieju piłkarskiego o nazwie Łoś. Osiągnął on status pikniku rodzinnego, na którym bawią się wszyscy przybyli goście. Dzięki staraniom organizatorów uczestnicy mogą korzystać z przygotowanych atrakcji bezpłatnie.

 

Czy zostaną zorganizowane kolejne edycje tegoż przedsięwzięcia?

Miło mi poinformować, że kolejna edycja turnieju piłkarskiego Łoś odbędzie się już  4 czerwca br. i będzie to wydarzenie zorganizowane z rozmachem :) Każdy znajdzie coś dla siebie, już teraz zapraszam na to wydarzenie!


Jest też Pan organizatorem Truck Show Podlasie. Kiedy zrodził się pomysł; trudności i problemy w organizacji?

Pomysł organizacji Truck Show Podlasie zrodził się na początku 2019 roku. Głównym celem imprezy jest przedstawienie społeczności lokalnej specyfiki zawodu kierowcy ciężarówki oraz wspólna, dobra zabawa. Trudności w organizacji przedsięwzięcia było baardzo dużo, jednak na chwilę obecną nie będę ich wymieniać. Najważniejsze, że udało się osiągnąć sukces, z czego się bardzo cieszę. Dzięki wsparciu mojej żony Joanny Komor, Burmistrza Miasta Grajewo Dariusza Latarowskiego, zastępcy Burmistrza Macieja Bednarko, prezes stowarzyszenia Współpraca dla Grajewa Katarzyny Kowalczuk i dyrektorom miejskich placówek zrobiliśmy TO! Nie dowierzałem, że wszystko dzieje się naprawdę... dziękuję za wszelką pomoc :)


Czy kolejna edycja zlotu odbędzie się w Grajewie? Czym zaskoczycie odwiedzających?

W tym roku Truck Show Podlasie odbędzie sięw dniach 5-7 sierpnia. Będą to dni motoryzacyjnego show, ekstremalnych emocji, pokazów i konkursów. Uczestnicy zlotu będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczenia wielu przepięknych ciężarówek, będą mogli podziwiać prawdziwe "dzieła sztuki" na kołach. Przygotujemy i dostosujemy atrakcje dla wszystkich odwiedzających. Osoby zainteresowane zapraszam do odwiedzania grupy Truck Show Podlasie - III Grajewski Zlot Samochodów Ciężarowych.


W 2019 r. otrzymał Pan nagrodę Burmistrza "Wilk Roku" w kategorii Wolontariusz. Według Pana wolontariuszem jest osoba, która...

Moim zdaniem wolontariuszem jest osoba działająca dla innych i na rzecz innych.


Szczególne cele na ten rok?

Moim głównym celem jest doprowadzić do skutku zaplanowane imprezy.


Dziękujemy za rozmowę e-Grajewo.pl

 

 

Człowiek Roku 2021 - głosowanie

 

wtorek, 5 lipca 2022

Akcja - Czas na sport !

poniedziałek, 4 lipca 2022

Rajgród. Turniej Piłki Nożnej

Komentarze (3)

Brawo Piotr krótko i na temat .

Brawo Piotrek tak trzymaj jesteś najlepszy

Dobrze wiedzieć jaką przemianę ten Pan przeszedł. /Gratki

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.