niedziela, 26 czerwca 2022

Kraj

  • 2 komentarzy
  • 1600 wyświetleń

Ciągnik na tira i "w nogi"

12 sierpnia 2009

- Skradziony ciągnik wieźli tirem
Tylko 30 minut potrzebowali policjanci, aby odzyskać skradziony ciągnik rolniczy. 26-letni Mariusz R., 34-letni Krzysztof R. i 40-letni Romuald O. wpadli w ręce funkcjonariuszy, jak przewozili łup na naczepie tira. Teraz wszyscy odpowiedzą za kradzież 26-latkowi, 34-latkowi i 40-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godziny 16.40 policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży ciągnika rolniczego z prywatnej posesji w Prostkach. Policjanci podejrzewając, że ciągnik porusza się w kierunku Ełku, natychmiast udali się w pościg. Przejeżdżając w miejscowości Drygały zauważyli tira, który
na naczepie wiezie skradziony pojazd. Funkcjonariusze wyprzedzili ciągnik siodłowy i zwalniając zmusili jego kierowcę do zatrzymania się.

Okazało się, że w tirze znajduje się trzech mężczyzn. Policjanci ustalili, że 26-letni Mariusz R., 34-letni Krzysztof R. i 40-letni Romuald O. wcześniej zaplanowali dokonanie kradzieży. Jeden ze sprawców dojechał skradzionym ciągnikiem do miejscowości Nowej Wsi Ełckiej. Tam
czekali na niego koledzy. Wspólnie zapakowali oni łup na naczepę tira i pojechali w kierunku Białej Piskiej. W ten sposób dojechali jednak tylko do Drygał. Prawdopodobnie skradziony ciągnik miał służyć jednemu ze sprawców do pracy w lesie.

Zabezpieczone pojazdy odholowano na policyjny parking. Teraz 26-letni Mariusz R., 34-letni Krzysztof R. i 40-letni Romuald O. odpowiedzą za kradzież. Wszystkim grozi do 5 lat pozbawienia wolności

- Narkotyki w samochodzie
Funkcjonariusze Służby Celnej w jednym z kontrolowanych samochodów ujawnili susz konopi indyjskich oraz szklaną lufkę. Narkotyki posiadał pasażer, 25-letni Grzegorz K. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godziny 23.40 funkcjonariusze Służby Celnej powiadomili policjantów, że w jednym z kontrolowanych pojazdów ujawnili narkotyki. Okazało się, że pasażer posiadał susz konopi indyjskich oraz szklaną lufkę.

Teraz 25-letni Grzegorz K. odpowie za posiadanie narkotyków. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
KPP Ełk

Komentarze (2)

brawo dzielni Policjanci

debile te kradzieje xD w biały dzien haha :D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.