Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 14173 wyświetleń

Burmistrz oskarżony o mobbing

Prokuratura Rejonowa w Suwałkach zajmie się sprawą burmistrza Augustowa, który według jednej z urzędniczek miał się dopuszczać mobbbingu ( w zawiadomieniu jest także "motyw o zabarwieniu erotycznym").

Burmistrz  Wojciech Walulik Augustowa zaprzeczył, jakoby miał się dopuszczać mobbingu.

Urodzony w 1972 r. Burmistrzem Augustowa został z ramienia KWW Nasze Miasto. Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Augustowie. W wyborach w 2014 r. wybrany na burmistrza Augustowa w II turze, zdobył 70,60% głosów. W I turze uzyskał wynik 40,04%.

 

źródło:https://bialystok.onet.pl/prokuratura-w-suwalkach-zajmie-sie-sprawa-mobbingu-w-urzedzie-miasta/j404rzz

Komentarze (15)

Nie tylko w Suwałkach i nie tylko na tle „potrzeby miłowania bliźniego” ale różne lobbingi robią ci co ich naród wybrał na tymczasowe stołki. Dużo z nich poza pazernością czują się jak towarzysze od gaszenia wszelkich pożarów. /mi!

Odrzucona urzędniczka zaczyna sie mścić ? Jakie to normalne...

Mobbing jest w czipsach i makaronach, ludzie boją się mówić. Ale ktoś to w końcu zrobi.

Wojtek jest super facetem prywatnie I zawodowo nie rozumiem dlaczego na niego sa takie skargi......dlatego chyba ze odrzuca kobiety ktore sa za bardzo natarczywe.

Piszę ogólnie bo nie znam sprawy i nie chcę nikomu zaszkodzić. Winę podzielił bym na dwoje. Wybrani przez obywateli ludzie wierzą, że nie dotyczy ich żadne prawo nawet moralne. Dzisiejsze kobiety nie wiedzą czego chcą. Chcą być piękne, zauważone itd. W chwili kiedy przesadzą nie mają drogi ucieczki na pierwszy ogień idzie najcięższe oskarżenie w/w. Druga sprawa do kobiet jak chcecie dać d-py to dajcie porządnie a nie płaczecie, że ktoś was odrzucił. Bo prawdą jest, że zraniona kobieta jest jak dziki zwierz. A mężczyźni jak się nie znacie na robocie, nie zawracajcie głowy kobietom.

Mobbing w miejscach pracy dzisiaj to codzienność.

O przystojny gościu!

No tak "Gościu" jako taki z dwoma długopisami. Jednym maluje pracowników bo on jest artystą nadprzyrodzonym a drugi pisze obronę własną i swojej rodzinki. Ciekawa jednak jestem tego, że facet nie jest sądzony a w mediach pozwala się podawać jego nazwiski a nawet fotografię. Czy to humanitarne? A może on sam się reklamuje, jako że zdolny jest do wszystkiego a inni są głupcami. Jeśli robi dokładnie i z poświęceniem to o co jest posądzany to powinien przejść na etat zapładniacza i żyłby z 500+

Nie chodzić w spódnicach, nie chodzić w szpilkach, nie malować się, zakryć dekolt, nie flirtować, nie patrzeć w oczy, nie mówić milusińskim głosem, nie zagabywać, nie wołać na plotki, głowa do dołu, warczeć, rzucać się jak mucha w ukropie!! Nikt wtedy na was nie spojrzy kochane Panie!

Najlepszy burmistrz o innej orientacji seksualnej- tak jak w Słupsku.

Nie latać z byle "G" do szefa i nie przesiadywać pół dnia w jego gabinecie. Zajmijcie się lepiej pracą, wykonywaniem powierzonych obowiązków.....inni to widzą. Żenada. Babsztyle są temu winne..są bezwstydne

Same kur...wa lataja jak na sraczke z gola dupa i cycami a potem problem...wszedzie tak jest zauwazylem nawet to w grajewie w roznych firmach gminach urzedach masakra jest taka pani i to nie jedna ...w urzedzie w grajewie miniowa na dupie i potem problem hahahaha

Polskim kobietom potrzeba islamistów. Oni by nauczyli życia w rodzinie.

Na takim stanowisku nie moze byc tak przystojny FACET potem same problemy 😆w pracy Pozdrawiam wszystkie panie ktore zabiegaja o wzgledy Pana Burmistrza 😊

odrzucona? piszą chyba koleżanki Burmistrza, przystojny? o rany...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.