sobota, 13 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 14428 wyświetleń

BMW ostrzelane z wiatrówki

6 września 2011 r. dyżurny miejscowej komendy Policji został poinformowany o tym, że został uszkodzony samochód marki BMW.


Mieszkaniec Grajewa zgłosił, że dzień wcześniej w godzinach wieczornych ktoś, prawdopodobnie strzelając z wiatrówki uszkodził jego samochód bmw. Auto było zaparkowane przy jednym ze sklepów na ul. Wojska Polskiego. Została uszkodzona karoseria i tylna szyba, straty oszacowano na 1800 zł

W sprawie prowadzone jest postępowanie.
Komentarze (3)

BMW - Bandit Motor Wagen i wszystko jasne to pewnie porachunki mafijne.

To chyba dobry pomysł .nie wiem czy nie kupić wiatrówki lub dobrej procy i nie ostrzelać p*al*an*ta który co któryś ranek między piątą a szóstą podjeżdża pod mój blok po swoich kolesi i zawzięcie trąbi az oni wyjdą z bloku .Myślę że jeżeli nie ja to ktoś z sąsiadów to zrobi .
Cichy i spokojny

frajer nie ma szcunku do innego samochodu bo sam jezdzi na rowerze lub z buta ...to nie podaruje normalnemu ... zazdrosc... szkoda mi tych lamusuw

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.