Sport

  • 15 komentarzy
  • 20455 wyświetleń

Bieg Wilka 2012

Wyniki XIV Międzynarodowego Biegu Wilka

 

Wyniki biegów dzieci i młodzieży są tu w pliku doc.

Wyniki biegu głównego (10 km) są w pliku wyniki.doc lub wyniki.pdf.

Uwaga! Klasyfikacja końcowa sporządzona jest według czasów i przedstawia faktyczną kolejność na mecie. Natomiast tytuły, puchary, statuetki i nagrody przyznano wg zasady, że się one nie dublują. Czyli np., jeżeli ktoś stanął na podium w klasyfikacji open, to nie był brany pod uwagę w klasyfikacji wiekowej.

 


Zwycięzcy Biegu Integracyjnego
1.Gryżewski Maciek
2.Czapski Mateusz
3.Świderski Paweł

Klasyfikacje biegów szkolnych
Zwycięzcy w kat. klas „0” i młodsi
dziewczynki  200m
1.Turowska Ola SP2 Grajewo
2.Kosińska Oliwia SP2 Grajewo
3.Niedźwiedzka Zuzanna SP Rajgród
chłopcy 200 m
1.Rochowski Piotrek SP2 Grajewo
2.Wielgus Patryk SP Gołdap
3.Deresz Szymon SP4 Grajewo

 

Szkoły Podstawowe

Klasy I dziewczynki 500m

 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Łapszys Dominika

SP2 Grajewo

2

Szmyglewska Sylwia

SP Wąsosa

3

Jakubik Wiktoria

SP4 Grajewo

4

Mikulska Agnieszka

SP Rydzewo

5

Maliszewska Patrycja

SP1 Grajewo

6

Wilczyńska Agata

SP4 Grajewo

7

Przekopowska Daria

SP4 Grajewo

8

Markowska Dominika

SP4 Grajewo

9

Czaplicka Aleksandra

SP2 Grajewo

10

Elsner Karolina

SP2 Grajewo

11

Czropska Patrycja

SP Lelis

12

Kołomyjska Daria

SP1 Grajewo

13

Trzonkowska Daria

SP2 Grajewo

14

Polkowska Anna

SP Rydzewo

15

Tokarzewska Zuza

SP4 Grajewo

16

Obiedzińska Aleksandra

SP4 Grajewo

17

Przybysz Karolina

SP1 Grajewo

18

Romanowska Wiktoria

SP2 Grajewo

19

Ignaczuk Aleksandra

SP4 Grajewo

20

Gilejko Daria

SP2 Grajewo

21

Sokołowska Paulina

SP2 Grajewo

22

Ruszczyk Róża

SP2 Grajewo

23

Skibniewska Paulina

SP1 Grajewo

24

Sokół Dominika

SP Prostki

25

Dobrowolska Renata

SP1 Grajewo

26

Kulesza Karolina

SP2 Grajewo

27

Sikorska Klaudia

SP4 Grajewo

28

Szarnecka Julia

SP1 Grajewo

29

Krutul Daria

SP4 Grajewo

30

Kacprowska Paulina

SP2 Grajewo

31

Kowalczuk Luiza

SP1 Grajewo

32

Sienicka Julia

SP4 Grajewo

33

Chylińska Maja

SP45 Białystok

 

Klasy I Chłpocy 500m


 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Kędzierski Mateusz

SP Wąsosz

2

Szymanowski Bartłomiej

SP4 Grajewo

3

Chojnowska Justyna (biegła w kat. chłopców)

SP Karczewo

3

Gadomski Sebastian

SP4 Grajewo

5

Śleszyński Kacper

SP1 Grajewo

6

Tański Eryk

SP Prostki

7

Sokołowski Arkadiusz

SP1 Grajewo

8

Kalinowski Wiktor

SP Ruda

9

Kosiński Mateusz

SP1 Grajewo

10

Tomaszewski Bartosz

SP4 Grajewo

11

Poreda Kuba

SP Gołdap

12

Sulewski Konrad

SP2 Grajewo

13

Randzio Damian

SP4 Grajewo

14

Biadun Damian

SP1 Grajewo

15

Sidor Eryk

SP2 Grajewo

16

Poniatowski Bartosz

SP4 Grajewo

17

Żbikowski Jakub

SP1 Grajewo

18

Kaczyński Bartosz

SP4 Grajewo

19

Antoniak Jakub

SP1 Grajewo

20

Nietupski Kacper

SP Ruda

21

Lenkiewicz Patryk

SP4 Grajewo

22

Nowik Michał

SP4 Grajewo

23

Stypułkowski Michał

SP1 Grajewo

24

Klonowski Eryk

SP1 Grajewo

25

Popowski Jakub

SP2 Grajewo

26

Milewski Patryk

SP1 Grajewo

27

Doliwa Damian

SP1 Grajewo

28

Akierman Patryk

SP Ruda

29

Ostrowski Albert

SP2 Grajewo

30

Aleksiejew Piotr

SP2 Grajewo

31

Parchucik Oskar

SP4 Grajewo

32

Wiktoria Porsewa (biegła w kat. chłopców)

SP4 Grajewo

33

Łepkowski Sebastian

SP2 Grajewo

34

Matysiewicz Eryk

SP1 Grajewo

35

Wiśniewski Kacper

SP2 Grajewo

36

Katarzyna Poniatowska(biegła w kat. chłopców)

SP Ruda

37

Olszewski Hubert

SP Ruda

38

Ziemkiewicz Dawid

SP4 Grajewo

39

Łoszewski Jakub

SP2 Grajewo

40

Siedlecki Marcin

SP4 Grajewo

41

Łapiński Dariusz

SP Ruda

42

Wróblewski Szymon

SP2 Grajewo

43

Bałdyga Anita(biegła w kat. chłopców)

SP Ruda

44

Skrodzki Mateusz

SP1 Grajewo

45

Blaszko Krzysztof

SP4 Grajewo

46

Witkowska Paulina(biegła w kat. chłopców)

SP Ruda

47

Maciejewski Bartłomiej

SP4 Grajewo

48

Izbicki Adam

SP3 Grajewo

49

Szczecina Aleksandra (biegła w kat. chłopców)

SP Karczewo.

 


Klasy II dzieczynki 500m



 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Nalewajk Anna

SP Lelis

2

Sikorska Martyna

SP2 Grajewo

3

Sobczyk Natalia

SP2 Grajewo

4

Grzymała Magdalena

SP Kramarzewo

5

Jankowska Anita

SP Wierzbowo

6

Kotowska Nikola

SP2 Grajewo

7

Sulewska Natalia

SP Sulewo

8

Wawer Luiza

SP Prostki

9

Pieńczykowska Lena

SP Wierzbowo

10

Turowska Patrycja

SP2 Grajewo

11

Mielach Paulina

SP2 Grajewo

12

Grzybowska Martyna

SP Wierzbowo

13

Bućko Julia

SP2 Grajewo

14

Kaszkiel Aleksandra

SP4 Grajewo

15

Mrozek Oliwia

SP Lelis

16

Bujnowska Paulina

SP1 Grajewo

17

Cebelińska Aleksandra

SP1 Grajewo

18

Rydzewska Natalia

SP Rydzewo

19

Pachucka Julia

SP2 Grajewo

20

Górska Kinga

SP2 Grajewo

21

Waligóra Weronika

SP2 Grajewo

22

Smolińska Dominika

SP1 Grajewo

23

Kosińska Anna

SP1 Grajewo

24

Chełmińska Karolina

SP2 Grajewo

25

Romanowska Paulina

SP2 Grajewo

 


Klasy II chłopcy 500m


 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Taudul Kacper

SP Gołdap

2

Kowalczyk Cezary

SP Lelis

3

Litwinko Hubert

SP Karczewo

4

Duchnowski Igor

SP1 Grajewo

5

Łajewski Michał

SP1 Grajewo

6

Jurak Bartosz

SP Karczewo

7

Tarnacki Mateusz

SP1 Grajewo

8

Żmijewski Ernest

SP1 Grajewo

9

Górski Dominik

SP2 Grajewo

10

Kozikowski Paweł

SP Wierzbowo

11

Kotowski Błażej

SP1 Grajewo

12

Grabowski Hubert

SP2 Grajewo

13

Mieczkowski Dawid

SP2 Grajewo

14

Karwowski Patryk

SP4 Grajewo

15

Wencek Wiktor

SP2 Grajewo

16

Marczykowski Łukasz

SP2 Grajewo

17

Wilczewski Rafał

SP2 Grajewo

18

Kuczewski Bartek

SP1 Grajewo

19

Grabowski Bartosz

SP2 Grajewo

20

Organek Konrad

SP1 Grajewo

21

Gajko Filip

SP2 Grajewo

22

Gosiewski Jakub

SP2 Grajewo

23

Płochocki Jakub

SP4 Grajewo

24

Poniatowski Marcin

SP4 Grajewo

25

Chełmiński Mateusz

SP2 Grajewo

26

Grzegorczyk Jakub

SP2 Grajewo

27

Sarnacki Wiktor

SP2 Grajewo

28

Kotowski Wiktor

SP1 Grajewo

29

Karpiński Bartłomiej

SP2 Grajewo

30

Olszewski Patryk

SP2 Grajewo

31

Szymkiewicz Mateusz

SP2 Grajewo

32

Szymkiewicz Artur

SP2 Grajewo

 


Klasy III dziewczynki 500m



 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Kowalczyk Julita

SP Lelis

2

Grzybek Zofia

SP4 Grajewo

3

Żmijewska Weronika

SP1 Grajewo

4

Niedźwiedzka Amelia

SP Rajgród

5

Gerwatowska Oliwia

SP Lelis

6

Sobolewska Klaudia

SP2 Grajewo

7

Kiluk Anna

SP1 Grajewo

8

Bykowska Wiktoria

SP4 Grajewo

9

Walisiewicz Samanta

SP1 Grajewo

10

Mikielska Aleksandra

SP2 Grajewo

11

Kuzia Patrycja

SP2 Grajewo

12

Organek Aleksandra

SP2 Grajewo

13

Grejko Dominika

SP1 Grajewo

14

Rydzewska Anna

SP Rydzewo

15

Nerkowska Klaudia

SP2 Grajewo

16

Halecka Julia

SP2 Grajewo

17

Płońska Julia

SP1 Grajewo

18

Żebrowska Natalia

SP1 Grajewo

19

Śleszyńska Natalia

SP4 Grajewo

20

Sikorska Weronika

SP Miecze

21

Aleksiejew Ola

SP2 Grajewo

22

Huszcza Aleksandra

SP4 Grajewo

23

Fidura Klaudia

SP4 Grajewo

24

Bołonkowska Weronika Anna

SP Ruda

25

Popowska Justyna

SP4 Grajewo

26

Błońska Natalia

SP2 Grajewo

27

Witkowska Natalia

SP Ruda

28

Płochocka Martyna

SP2 Grajewo

29

Zdanewicz Karolina

SP Ruda

30

Płoszkiewicz Anna

SP4 Grajewo

31

Rawa Aleksandra

SP2 Grajewo

32

Gryczkowska Karolina

SP2 Grajewo

33

Maciejewska Wiktoria

SP4 Grajewo

34

Truszkowska Zuzanna

SP Sulewo

35

Kozicka Natalia

SP4 Grajewo

36

Prostko Justyna

SP4 Grajewo

37

Rydzewska Edyta

SP2 Grajewo

38

Milewska Weronika

SP4 Grajewo

39

Karwowska Aleksandra

SP1 Grajewo

 


Klasy III chłopcy 500m



 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Łajewski Piotr

SP1 Grajewo

2

Zambrowski Arek

SP Wierzbowo

3

Zawistowski Maks

SP Rajgród

4

Zalewski Robert

SP Kramarzewo

5

Kozłowski Michał

SP4 Grajewo

6

Lubiński Arek

SP Wierzbowo

7

Przekopowski Adrian

SP2 Grajewo

8

Nitupski Dawid

SP2 Grajewo

9

Bukowski Patryk

SP Rydzewo

10

Kiluk Krystian

SP1 Grajewo

11

Muczyński Arkadiusz

SP Karczewo

12

Puchacewicz Daniel

SP4 Grajewo

13

Szreder Dominik

SP1 Grajewo

14

Milewski Patryk

SP4 Grajewo

15

Zyskowski Dawid

SP Miecze

16

Zaborowski Rafał

SP2 Grajewo

17

Sidorowicz Bartosz

SP1 Grajewo

18

Kosiński Kamil

SP1 Grajewo

19

Fadrowski Rafał

SP1 Grajewo

20

Szmyglewski Tomasz

SP Wąsosz

21

Zalewski Damian

SP2 Grajewo

22

Szreder Brian

SP1 Grajewo

23

Wilczewski Tomasz

SP1 Grajewo

24

Boć Szymon

SP2 Grajewo

25

Kadyszewski Konrad

SP4 Grajewo

26

Żbikowski Paweł

SP

wtorek, 16 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (15)

czemu tak mało zdjęć tylko 8 a tyle dzieci zajęło miejsca

A gdzie są zdjęcia starszych ?

a starsi to co? "reporterom" nie chciało się dłużej zostać?!

no właśnie taki mamy poziom pani radna-łapy w kieszeniach-super wizytówka

Mogliby wyniki dodac.

Zgadzam się z rozczarowaną .

robiłeś - fotki - wyślij im na pocztę - do publikacji - bez komentarza

Zabrakło starych wilków?

Brawo dla Mateusza i Sylwi !!! :)

W biegu 3 klas dziewczat pomyłka nazwiska powinno byc Gryko Dominika.

Nie Rochowski Piotr tylko Romanowski

Do modern: żeby tak pan postał na zimnie i pomagał organizacyjnie cały dzień od godziny 8 do późnego południa tak jak to robiła pani radna to może też by pan schował na chwile ręce do kieszeni , ale najlepiej to komentować

a 4 , 5 i 6 klasy to co duchy jakieś z kosmosu !!!???

Do modern: na którym zdjęciu ty jesteś żebyśmy mogli cię zobaczyć jak pomagasz? A pani radna pomagała gdyż też tam byłem czego obawiam się nie można powiedzieć o tobie.

błąd w ponadgimanzjalnych... ;//

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.