czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 23 komentarzy
  • 12854 wyświetleń

Będzie obwodnica Grajewa?

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przystąpiła do opracowania dokumentacji obwodnicy Grajewa. Biuro Planowania Rozwoju Warszawy S.A. wygrało przetarg i przeszło do konkretnych działań - dokumentacja środowiskowa ma powstać do końca września. Ponieważ grozi nam powrót TIR-ów na trasę 61, to obwodnica jest czymś niesłychanie ważnym dla miasta. Tym bardziej, że rozwój Pfleiderera, Mlekpolu i innych zakładów spowoduje wzrost natężenia ruchu.
BURMISTRZ - Krzysztof Waszkiewicz


czytaj więcej


e-Grajewo.pl

Komentarze (23)

Hmm obwodnica bardzo dobry pomysł tylko ciekawe czy zostanie zrealizowany ?!

No to teraz jest pytanie, którą wybiorą ścieżkę przejścia tej obowodnicy? Niektóre działki budowlane znikną, inne będą zmniejszone, inne wywłaszczone, inne nagle na wartości wzrosną. Proszę przedstawić nawet posiadane szczątkowe informacje. To jest bardzo ważne dla wszystkich planujących inwestycje w Grajewie. Być możę warto już dziś kupić lub sprzedać pewne tereny?

Dokumentacja! Skaczy sie tylko na dokumentach i kosztach a drogi i tak nie bedzie! Zawsze tak jest i nie widze by w tym przypadku doszlo do wyjatku!

ZBIŻA SIĘ CZAS WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH - BURMISTRZ PRZEMÓWIŁ BO DO TEJ PORY NIE ZROBIŁ ZUPEŁNIE NIC.

oj daj Boże ta obwodnice bo te tiry to zyc nie daja

Panie Burmistrz

Ulice Grajewa czekają - brak chodników i asfaltu - DWORNA EKOLOGICZNA TARGOWA 9-pułku strzelców kONSTYTUCJ 3 - maja - lUDZIE CHODZĄ ULICAMI 3-świat-CZEKAMY

do mieszkańców Wiktorowej,miasto nie robi tej obwodnicy,bo to nie jest droga miejska itp,to realizuje ,,Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad''To będzie odcinek drogi krajowej,a nie miejskiej,więc nie leży ta inwestycja na koszt miasta,może po minimalnej części Więc wniosek jest taki,że to państwo to będzie robić a nie samorząd

Zamieściliśmy komentarz czekamy!

podaliśmy komentarz - domagamy się jego publikacji

szanowni panstwo coż po obwodnicy w tamtym roku robiono odcinek drogi przy szpitalu i juz remont czeka ją. Jesli tak będziue odbieran apraca to nic dziwnego ze nasze drogi są paskudne .Nie trzeba gadac tylko działacć p. Burmistrzu bo samo się nic nie wybuduje ..

jednak chamstwo niestety nie mozna tu nic napiosać

a co z przejazdem kolejowym na ulicy Piłsudskiego panie burmistrzu?ciekawe jakby się pan do tego ustosunkował, jakby musiał pan przejeżdżać tamtędy kilka razy dziennie np. do pracy itd.?

a Kiedy bedzie asfalt na sadowej??Kedy bedzie oswietlenie na Sadowej?? Prosze p. BURMISTRZA o odpowiedz:D

ten wpis o działkach ich wartości przyszłej i obecnej mnie niepokoi, na pewno są tacy co już wszystko wiedzą. Grajewiacy - którą działkę kupić mam na to 150 000 tys.

ludzie nie wiedzą, co to jest droga,a co to wojewódzka,czy miejska

Panie Burmistrzu,mówi Pan o wielkiej inwestycji tzw. obwodnicy, mam w związku z tym pytanie- Jak Urząd Miasta da sobie radę z wykupem wielu działek pod budowę jeżeli (przykład z ulicy Geodetów) jedna osoba potrafiła przez kilka lat blokować budowę linii elektrycznej .Urząd był bezsilny, niestety, w końcu ustąpił i przyjął warunki mieszkańca .Obawiam sie, że jest w tych sprawach mocno niewydolny.

ludzie nie wiedzą, co to jest droga,a co to wojewódzka,czy miejska
Dodano: 2006-04-12 15:35:26 Autor: Mario chciałem powiedzieć krajowa a wojewódzka czy miejska....poczytać se cxzym się różnią

A ja kupiłem już kilka działek, bo mam cynk gdzie będzie biegła ta nitka tej obowodnicy. Dziś to nieużytki a potem zrobię ta tym super kasę! Ludzie pieniądze leżą na ulicy, a informację noszą ludzie.

Ta obwodnica to jest w planach juz pewnie od ponad 20lat, bo mam dzialeczke tam od cmenatrza kilkadziesiat metrow i tam w planach miala wlasnie przebiegac obwodnica. Kto wie, moze jeszcze bedzie za nia grosz ?

Co do działek pod obwodnicę, to na pewno będzie tak jak z AUGUSTOWEM: Ci prominenci, który już wiedzą którędy ta obwodnica ma przebiegać już wykupili co lepsze działki na ciocię lub chrześniaka.

zbudują za 80 lat.

I dobrze gdyby ktoś chciał wiedzieć, którą działkę kupić to proszę o podanie swego GG, podam namiary. Niech każdy ma coś z "systemu" Wykręćmy władzy numer!!! Pamiętajcie, aby dokonać prowizorycznego ogrodzenia i posadzić kilka drzew to podnosi wartoś gruntu o 10- 20%. Do zobaczenia.

hehe, basen tez juz buduja 20 lat...chodzi mi o plany budowy,co wladza to deklaracja wiec nie przesadzajmy z ta obwodnica.Na dzialkach owszem , ktos zarobi, ale raczej beda to nasze wnuki.Fakt, tak czy tak pieniadze zostaja w rodzinie,Pozdrawiam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.