niedziela, 14 kwietnia 2024

Kraj

  • 1 komentarzy
  • 2133 wyświetleń

Areszt dla chuliganów

KPP Ełk

Noc w policyjnej izbie wytrzeźwień spędzili 18-latek i 17-latek. Pijani nastolatkowie  w centrum miasta zaczepiali przechodniów, prowokowali ich do bójki, byli agresywni i używali słów wulgarnych. Teraz odpowiedzą za zakłócenie porządku publicznego. Grozi im nawet 30 dni aresztu.

Wczoraj przed godzina 23.00 policjanci interweniowali w Ełku na ulicy Armii Krajowej. Tam dwóch pijanych młodych mężczyzn zachowywało się za głośno. Szarpali się między sobą, a przy tym krzyczeli i używali słów wulgarnych. Jakby tego było mało, zaczepiali przechodniów i prowokowali ich do bójki. W stosunku do funkcjonariuszy nastolatkowie również zachowywali się wulgarnie i agresywnie. W związku ze swoim zachowaniem trafili do policyjnej izby wytrzeźwień.

Teraz 18-latek i 17-latek odpowiedzą przed sądem za zakłócenie porządku publicznego. Grozi im nawet 30 dni aresztu

Komentarze (1)

30 dni to i kara jeśli dostaną a na przymusowy odwyk jak nie umieją pić i na kozie mleko a żeby ich głupoty się nie trzymały to do łopaty do śniegu

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.