Kraj

Adrian S. i Artur C. w areszcie


Sąd Rejonowy w Ełku zadecydował o trzech miesiącach aresztu wobec 19-letniego Adriana S. i 24-letniego Artura C. Podejrzani zaatakowali kolegę, z którym spożywali alkohol. Pokrzywdzony został tak dotkliwie pobity, że obecnie leży w szpitalu z poważnymi obrażeniami głowy. Istnieje podejrzenie, że 19-latek do zranienia kolegi użył młotka. Dlatego teraz Adrianowi S. za dokonanie przestępstwa grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności, a Arturowi C. do 3 lat pozbawienia wolności.
 
Do pobicia doszło w piątek wieczorem w jednej z miejscowości w gminie Prostki. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyźni spożywali razem alkohol. W pewnym momencie doszło do pobicia pokrzywdzonego. 19-latek wraz z 24-latkiem uderzali kolegę rękami i nogami po całym ciele. Prawdopodobnie 19-latek chwycił też młotek i uderzył nim pokrzywdzonego. Pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala.
Na podstawie materiału dowodowego zgromadzonego przez policjantów prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o zastosowanie aresztu wobec podejrzanych. W niedzielę Sąd Rejonowy w Ełku zadecydował o trzech miesiącach aresztu wobec 19-latka i 24-latka.
19-latkowi za pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. 24-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. - KPP w Ełku

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.