Liga Młodzików (5 X)

aktualizacja: 2014-10-06 07:45:51     nr wiadomości: 23261     przeczytano: 3861     Ilość komentarzy komentarze: 0
Gorycz sobotniej porażki seniorów osłodzili w niedzielne południe młodzi piłkarze naszej Akademii Piłkarskiej. W kolejnym meczu Ligi Młodzików nasz zespół po bardzo dobrej grze pokonał UKS ZiHART Augustów 2:1. Podopieczni trenera Kamila Randzio pokazali w tym spotkaniu nie tylko ogromną ambicje i wolę walki ale i niemałe już umiejętności. Nasza drużyna przeważała przez większość rozgrywanego 2 x 30 minut meczu. Niestety, w pierwszej połowie spotkania to goście wyszli na prowadzenie, gdy po jednym z nielicznych błędów naszej obrony wykorzystali sytuację sam na sam z bramkarzem Dawidem Piaszczyńskim (Dawid jest synem byłego bramkarza WARMII Grzegorza, który pod koniec lat 90-tych bronił bramki naszego Klubu). W drugiej połowie konsekwentna i ambitna gra naszego zespołu przyniosła dwa gole, które zdobyli Igor Duchnowski i Dominik Górski. Sytuacji do zdobycia kolejnych bramek było sporo, lecz nie udało się ich wykorzystać. Za tydzień nasz zespół zagra na wyjeździe ze SPARTĄ Augustów.

 

LIGA MŁODZIKÓW, Grupa I

05.10.2014 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – UKS ZiHART Augustów 2:1 (0:1)

Bramki: Igor Duchnowski, Dominik Górski

WARMIA: Dawid Piaszczyński – Krzysztof Kindeusz, Jakub Drozdowski, Kacper Niebrzydowski – Wiktor Wencek, Kacper Śleszyński, Igor Duchnowski – Dominik Górski

REZERWA: Bartłomiej Pachucki, Arkadiusz Mazurek, Oliwer Barycki, Dawid Gutowski, Eryk Klonowski, Konrad Organek, Mateusz Wiewiórowski, Szymon Wróblewski, Kacper Podbereski.

 

 

Autor: Janusz Szumowski

http://kswarmiagrajewo.org

http://facebook.com/warmia
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.