Kraj

500 zł za rzucanie szkła na drogę


Policjanci zatrzymali dwie młode dziewczyny, które stojąc w klatce schodowej rzucały szklane butelki na jezdnię. 18 - latka została ukarana 500 - złotowym mandatem karnym, natomiast o losie 14 - latki zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

W poniedziałek po godzinie 20.00 ełccy policjanci interweniowali na ulicy Armii Krajowej. Nieznane osoby stojące w klatce schodowej miały rzucać butelki na jezdnię. Na miejscu funkcjonariusze zauważyli porozrzucane kawałki szkła. Policjanci opatrolowali teren i zatrzymali dwie nastolatki. Okazało się, że to 18 - latka i 14 - latka dopuściły się naruszenia przepisów porządkowych. Dziewczyny przyznały się do czynu i nie umiały wytłumaczyć swojego zachowania.

18 - latka została ukarana 500 - złotowym mandatem karnym, natomiast o zachowaniu 14 - latki zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich
- informuje KPP EłkKomentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.