sobota, 21 maja 2022

Kraj

  • 3 komentarzy
  • 2330 wyświetleń

3000 porcji amfetaminy


23 - letnia Ełczanka odpowie za przemyt i posiadanie ponad 300 gram amfetaminy, którą przywiozła z Holandii. Teraz  może jej grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj Ełccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zapukali do drzwi młodej Ełczanki. 23 - letnia kobieta na widok funkcjonariuszy zaczęła zachowywać się bardzo niepewnie i nerwowo. Policjanci w jej mieszkaniu znaleźli narkotyki w postaci amfetaminy. Jak się okazało kobieta posiadała ponad 300 gram tego narkotyku tj. ponad 3000 jednorazowych porcji. Według ustaleń  kobieta kupiła i przywiozła narkotyki z Holandii.


Za przewóz i posiadanie środków odurzających może jej grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności - informuje KPP Ełk

Komentarze (3)

jak mozna z 300g zrobic 3000 "dawek" ?? PARODIA!!!!

1 gr to 3 no 4 kreski

Ja uwazam ze przy tych wszystkich dzienniczkach tu i wiadomosciach powinny byc wstawiane zdjecia osob lub podawane dane ... nie dla plotkarstwa ale skoro te osoby tyle zlego robią to dlaczego nikt przed nimi nas nie przestrzegnie...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.