Kraj

  • 4 komentarzy
  • 1658 wyświetleń

2 godziny – 70 wykroczeń

W niespełna 2 godziny suwalski fotoradar zarejestrował blisko 70 wykroczeń związanych z przekroczeniem prędkości. Rekordzista  o 73 km/h za szybko.

Wczoraj w południe suwalscy policjanci ustawili urządzenie do pomiaru prędkości w podsuwalskich Prudziszkach oraz Jeleniewie. Fotoradar zarejestrował aż 69-ciu kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Niechlubny rekordzista na drodze z ograniczeniem prędkości do 50 km/h jechał 123 km/h. Za to wykroczenie kierowca hondy zostanie ukarany mandatem w wysokości 500 zł oraz 10 punktami karnymi. Na odcinku drogi Suwałki-Prudziszki została w ostatnim okresie poprawiona nawierzchnia jezdni. Jednak niektórzy kierowcy nie wiedzą, że modernizacja drogi ma zwiększyć bezpieczeństwo. Część z nich niestety łączy to ze zwiększeniem – prędkości.   - informuje oficer prasowy KMP w Suwałkach

 

Komentarze (4)

to po co robić drogi skoro dalej trzeba po nich pędzić 50 km/h

spowrotem im porobic dziury w drodze to wolniej beda jezdzic :)

Zamiast pilnowac w miejscach niebezpiecznych to stawiaja fotoradary na prostych odcinkach gdzie niema przejsc albo na wylotach z miast.

porubcie drogi a poitem pomuwimy o bezpieczenstwie nanich a to wstyt zeby co 1 km byl znak ograniczenie do 40 a za znakiem policja z fotoradarenm.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.