Wiadomości

190 tys.zł dla Niećkowa

Z czterech projektów o dofinansowanie zakupu pomocy dydaktycznych, które złożył Zespół Szkół w Niećkowie Ministerstwo Rolnictwa pozytywnie rozpatrzyło dwa wnioski. Dlatego szkoła otrzyma ok. 190 tys. zł na zakup wyposażenia w pracowniach do kształcenia w zawodach: technik rolnik i technik organizacji usług gastronomicznych.

- Szkoła złożyła cztery projekty do Ministerstwa Rolnictwa na łączną kwotę 400 tys. złotych o zakup pomocy dydaktycznych do kształcenia w zawodach: technik gospodarstwa domowego, technik rolnik, technik mechanizacji rolnictwa i technik organizacji usług gastronomicznych. Otrzymaliśmy dofinansowanie na zakup tych pomocy do dwóch z czterech wniosków na łączną kwotę 190 tys. złotych. Ta kwota zostanie wydana na zakup wyposażenia do pracowni lekcyjnych w zawodach technik rolnik i technik organizacji usług gastronomicznych - powiedział dyrektor ZS Artur Kuczyński.

ZS w Niećkowie otrzymał również pozytywną informację z kuratorium dotyczącą wniosku, który składał na dofinansowanie szkolnego monitoringu. Za kwotę prawie 18 tys. zł. zostanie zakupiony sprzęt i kamery, które będą monitorować rozległy teren wokół budynków, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno uczniów jak i pracowników.

e-Grajewo.pl
 

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.