Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 9621 wyświetleń

15 lat Klubu Seniora

W minioną sobotę, 14 czerwca br. odbyła się uroczystość XV -lecia działalności grajewskiego Klubu Seniora. Cechą charakterystyczną takiego jubileuszu jest to, że uzmysławia jak szybko upływa czas, że chce się wracać myślami do początku, do historii i ludzi, którzy ją tworzą.

- To już 15 lat jesteśmy ze sobą , 15 lat minęło od powstania naszego Klubu, o którym mówimy, że jest naszym drugim domem. Sami wiecie najlepiej jak wiele się działo przez ten okres. Po dniach smutnych nadchodziły dni słoneczne i radosne. Nauczyłam się dzielić z Wami te chwile, ale najbardziej pragnę takich, kiedy widzę uśmiech i radość na Waszych twarzach. Czasami droga do celu jest trudna i długa, jednak wiem, że my nią wspólnie podążamy i wierzę, że cel naszego działania jest piękny i trafia do każdego z nas. Pozwólcie państwo, że złożę podziękowania wszystkim tym, którzy swoją postawą i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju klubu. Dziękuję p. Teresie Kalinowskiej - Kakareko, dyrektorowi MOPS oraz p. Barbarze Wiszowatej za wsparcie w naszych działaniach  – mówiła otwierając uroczystość kierownik klubu Irena Wojsławowicz.

Po uroczystych, ciepłych słowach przyszedł czas na tort, toast, wspomnienia i wspólną zabawę.


GALERIA

e-Grajewo.pl

piątek, 21 stycznia 2022

Harmonogram dyżurów aptek (II 2022)

piątek, 21 stycznia 2022

Piękno i siła zamknięte w kadrze

Komentarze (2)

sto lat .....sto lat .....

wszytskiego najlepszego !! :D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.