Kraj

1 samochód – 2 nietrzeźwych

Policjanci z Moniek zatrzymali do kontroli forda. Okazało się, że podróżujące nim dwie osoby są pijane. Kobieta i mężczyzna przyznali się, że na zmianę prowadzili modeno. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

W miony czwartek dyżurny monieckiej Policji otrzymał informację od jednego z kierowców o samochodzie modeno, które jedzie slalomem od Białegostoku i zjeżdża na przeciwległy pas ruchu. Policjanci natychmiastzatrzymali forda, którym kierował 55-letni białostoczanin, a obok niego siedziała 40-latka. Okazało się, że oboje byli pijani. Badanie alkomatem wykazał u mężczyzny ponad 1,5 promila a u kobiety prawie 3,5 promila. Zgodnie przyznali się, że na zmianę kierowali tym autem, zamieniając się w trakcie drogi miejscami. Dodatkowo mundurowi ustalili, że mieszkanka gminy Choroszcz nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz dwójka zatrzymanych za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności – oficer prasowy KPP w Mońkach

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.