sobota, 13 kwietnia 2024

Przejście dla pieszych ul. Mickiewicza

Należy się cieszyć że jest remont ul. Mickiewicza, z tym ze jest jeden i problem i zarazem prośba do nadzorcy robót o pomyślenie o przejściu dla pieszych z ulicy Ełckiej w ulice Mickiewicza , jest za blisko skrzyżowania i jeden wchodzi na przejście, drugi gwałtownie hamuje a trzeci w zderzak..

Wszystki przyjścia są zbyt blisko skrzyżowań.

Takie cuda nie tylko tam. Zjazd z Wojska Polskiego w Krasickiego, z Wojska Polskiego w 9 Płk, z Koperenika w Dworną można dużo wymieniać jeszcze

Jak sama nazwa wskazuje zderzak służy do zderzania.

Zgadzam się, i to nie tylko tam, ale również na wielu innych skrzyzowaniach w naszym miasteczku... A co do remontu, ulica Mickiewicza nie wymagała mocno tego, jak ulica Krasickiego...

To też prawda. Krasickiego wygląda jak połatana mata. A skrzyżowania i przejścia na nich już dawno powinny być zmienione. Z wyżej wymienionych radzę spróbować jechać z dwornej prosto jak do Lidla. Pół auta zostaje i modlić się żeby ktoś nie walnął z głównej ,mimo że było wolne.

Wiele jest ulic w mieście potrzebujących remontu, Burmistrz jakoś tego nie widzi, np. Konstytucji, a bez przerwy drogi na wioski -Toczyłowo i inne wioski, już nie chce się czytac tych "drogowych drogich! inwestycji"....brawo p. starosto ! nie wiem czy się ukaże ten komentarz ? bo adm. ma cenzure w temacie władzy grajewskiej !!!!!

Do edekkk: Bo o wioski to dba wójt, a nie burmistrz! Dlatego tam są super drogi. Burmistrz powinien dbać o ulice w mieście. A Krasieciego to dramat! chyba nie ma w mieście gorszej ulicy.

Drogi na wioski też są w stanie tragicznym, pan starosta zrobił tylko drogi wokół posła Gwiazdowskiego. A reszty nie widzi

Starosta wykonał remonty dróg w całym powiecie,a nie tylko w gminie Radziłów np.w Wojewodzinie, Ławsk - Glinki, kilka dróg w gminie Rajgród, most w Szymanach

A najpierw może niech narratorka postów nauczy się jeździć? Prawo jazdy Pani w czipsach chyba znalazła. Sama pani parkuje w miejscach publicznych gdzie popadnie w sposób nieprawidłowy, często zastawiając i blokując dostępne miejsca parkingowe a może to tylko polska mentalna złośliwość. W Polsce na terenie całego kraju połowa skrzyżowań na drogach tak wygląda. I nikomu jakoś to nie przeszkadza ale Pani wielkiej gospodyni owszem. No ale jak się jeździ kilometr w tą i tamtą stronę to co tutaj wymagać? I weź tu takiej mądrej bizneswoman wytłumacz. Królowa Grajewa normalnie. Jeśli wam źle to dlaczego nie byliście obecni na proteście rolników w Warszawie? Primadonna, której ciężko jest otworzyć bramę i wjechać na swoje podwórko, bo ona musi się pokazać jaka ona to jest ważna na ulicy.

A kiedy na Krasickiego?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.