czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 12855 wyświetleń

Żuraw nad Grajewem

Grajewo najwyraźniej pozazdrościło sąsiadom z Ełku i zabrało się za budowę domów. Pierwszy krok mamy już za sobą - rozpoczęto wykopy oraz montaż wielkiego dźwigu.  
Chętni do zamieszkania na osiedlu Centrum w nowo budowanym bloku klucze do swoich M odbiorą prawdopodobnie 30 marca 2008 roku. Taki jest planowany termin oddania, a zakończenie całości inwestycji nastąpi za rok – w czerwcu 2008.

Czterokondygnacyjny budynek będzie miał trzy klatki schodowe. Powstanie też 20 garaży dla lokatorów, a przedsiębiorcy już mogą przygotowywać się do negocjacji warunków wynajmu lokali użytkowych.

Lista lokatorów nowego budynku SMLW w Grajewie jest jeszcze otwarta.

e-Grajewo.pl

czwartek, 28 września 2023

Grajewo Kino. "Zielona granica" (21-22.10)

Komentarze (8)

czy cena za m2 bedzie tez taka sama jak w Elku?

Kiedy spółdzielnia na os. Centrum wybuduje boiska dla młodzieży, place zabaw dla dzieci (zlikwidowano plac zabaw i wybudowano łącznik na os. Centrum), zagospodaruje trochę terenu zieleni z ławeczkami??? bloki, bloki, bloki... liczy się tylko kasa !!!!!!

Ludzie sensacja - po 20 latach zaczeli budować jeden blok-w Grajewie. Wziąc sie za robote i nie kleić głupa

A TEN DZWIG TAK SOBIE STOI I NIC NIE ROBI. I TO MA BYC ROBOTA ???

hehe nio moze nie od 20 lat na PŁD w ostatnich latach powstały 4 bloki czy nawet 5 ;o hehe... ale bardzo mnie cieszy , ze sie rozwijamy a podobno na PŁD mialy byc w blokach okna wymieniane.. gdzież one?

i dobrze chociaz beda
mieszkania

MOŻE I DOBŻE ,ŻE BUDOWNICTWO W GRAJEWIE SIĘ ROZWIJA.
PRZYSZLI LOKATORZY - ZASTANÓWCIE SIĘ GDZIE BĘDZIECIE MIESZKAĆ, WŚRÓD GOSPODARSTWA ROLNICZEGO,RYCZENIA KRÓW,ZAPACHÓW GNOJU,SZCZEKANIA PSÓW JUŻ OD PIĄTEJ RANO I CIĄGNIKA WERCZĄCEGO CODZIENNIE OD SAMEGO RANA .NIE PISZĘ JUŻ O MUCHACH I WIECZNEGO RANNEGO SZCZĘKANIA WIADRAMI. PREZESI SPÓŁDZIELNI JUŻ SIEDEM LAT TEMU OBIECALI,ŻE STARE RUDERY I CHLEWY ZOSTANĄ ZLIKWIDOWANE W CIĄGU 2 Lat. NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ , I BĄDŹCIE KONSEKWENTNI W STOSUNKU DO ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI EGZEKWUJCIE SWOJE ŻĄDANIA.BĘDĄ WSZYSTKO OBIECAĆ ,ŻEBY SPRZEDAĆ SWÓJ TOWAR, ALE POTEM UMYWAJĄ RĘCE A MĘCZYĆ SIĘ MIESZKAĆ TRZEBA

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.