środa, 22 września 2021

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 5527 wyświetleń

Zrobią fragment ul. Górnej

Zrobią fragment ul. Górnej


W budżecie Miasta Grajewo na 2017 r. radni przeznaczyli kwotę 50 tys. zł na budowę brakującej nawierzchni fragmentu jezdni ul. Górnej. Krótki odcinek sięgacza zostanie wykonany już niebawem. Do 22 marca br. swoje propozycje mogą składać wykonawcy. Po zakończeniu formalności, przekazaniu placu budowy rozpoczną się prace.

W ramach robót zostanie wykonana nawierzchnia jezdni z betonowej kostki brukowej w kolorze szarym na podsypce cementowo-piaskowej i  podbudowie z kruszywa łamanego oraz  odwodnienie ulicy  poprzez budowę kanalizacji deszczowej. 

O wyborze najkorzystniejszej oferty zadecyduje zaproponowana najniższa cena, udzielony okres gwarancji oraz wskazany termin realizacji. Nowa nawierzchnia powinna zostać oddana do użytku w ciągu trzech miesięcy od zawarcia umowy z wykonawcą.  

Zgodnie z założeniami, co roku z przestrzeni miejskiej będą znikać drogi o nawierzchni żwirowo-gruntowej – to zaplanowane działania. Przewidziana inwestycja, jak jej podobne, podniesie walory estetyczne terenu a wykonana kanalizacja deszczowa zwłaszcza w okresie wiosennych roztopów czy jesieni poprawi komunikację mieszkańcom.

e-Grajewo.pl

 

wtorek, 21 września 2021

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

wtorek, 21 września 2021

XLVII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (8)

A o łąkowej ani słowa , OBIECANKI CACANKI od kilku -nastu -dziesięciu lat

Może pan burmistrz i państwo radni znajdą w końcu pieniądze na skaczenie ulicy Przekopka a nie zaczęli a teraz nie mogą skacząc. Nieudolne rządy

a kiedy geodetow?

a kiedy 11 listopada. /h

A kiedy EKOLOGICZNA. Pieniąsdze leżą juz od dwóch lat. Czekamy na wybory.?

A kiedy Ekologiczna..

Ja bym raczej pozostała przy nazwie ulicy "Przekopka" bo "skaczenie" tej ulicy to nie jest dobry pomysł. Zmieni się opcja polityczna i trzeba będzie znowu zmieniać nazwę(?!)

"Ja" nie wyskakuj z ulicą z datą bo ci zmienią i przestawią na koniec kolejki.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.