poniedziałek, 22 lipca 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11509 wyświetleń

ZPM „EUROPA" w Belwederze

    W dniu 8 maja 2008 r. w Warszawie w Belwederze (ul.Belwederska 56) podsumowano finał VIII edycji ogólnopolskiego konkursu „SPOSÓB NA SUKCES" na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość i nowe miejsca pracy na terenach wiejskich i wręczono nagrody 10 laureatom. Konkurs odbył się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a patronat medialny objęli: TP S.A. Program 1, „AgroSerwis", „Bank i Rolnictwo", portal Farmer.pl, „Nowa Wieś Europejska" i „Nowe Życie Gospodarcze".

              Nagrodę II stopnia w kategorii firm (zespołowej) wręczono Panom Zdzisławowi  i Stanisławowi Zielińskim właścicielom Zakładu Przemysłu Mięsnego "EUROPA" sp.j.w Rajgrodzie. Panowie odebrali także gratulacje za dynamiczny rozwój firmy, zdobywanie nowych rynków zbytu i działania na rzecz poprawy bytu społeczności naszego powiatu.

Otrzymali różne nagrody i dyplomy m.in. z Kancelarii Prezydenta, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Centrum Doradztwa Rolniczego, ARiMR.
             Pan  Mieczysław Baszko Członek Zarządu oraz Pani Elżbieta Filipowicz Dyrektor Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich wręczyli w imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego nawigację satelitarną GPS. 

Starosta Grajewski Jarosław Augustowski i Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Stanisław Kossakowski przekazali okolicznościowy puchar i list gratulacyjny. Serdecznie podziękowali za wspieranie działalności samorządu powiatowego, samorządów gminnych oraz różnych instytucji i organizacji społecznych. To właśnie Starostwo Powiatowe w Grajewie zgłosiło firmę do konkursu.

 

Serdecznie gratulujemy!
 
 e-Grajewo.pl

 
Foto:
Nr 1 od prawej: Stanisław i Zdzisław Zielińscy
Nr 2 od prawej: Mieczysław Baszko Członek Zarządu Województwa Podlaskiego, Stanisław  i Zdzisław Zielińscy właściciele ZPM „EUROPA", Stanisław Kossakowski Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego
Nr 3 przed Belwederem
Nr 4 z kucharzami Belwederskimi

Komentarze (7)

Gratulacje tak trzymać

Pięknie. Oby GPS pomagał i prowadził samymi dobrymi drogami do dalszych sukcesów...

tak oczywiście gratulacje tylko czyim kosztem


Czyżby P.Cenzorowi nie spodobała się prawda o zaśmiecaniu osiedli przez Europę. Może czas powiedzieć wszystkim, którzy to robią, niech sami płacą za swoje śmieci.Ile kiełbaski czy innych wędlinek się dostało? Nie wypada puścić krytyki, choćby najbardziej słusznej? Najlepiej jest puszczać paszkwile na niczemu niewinnych ludzi tylko dlatego, że się ich nie lubi. Brawo! Tak trzymać!


Serdeczne gratulacje, samych dalszych sukcesów w rozwoju Firmy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

: Dalzych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym życzą G. S. Partykowie

: dalszych sukcesów w pracy zawodowej i zyciu osobistym

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.