piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 15064 wyświetleń

Znaleziono ludzkie szczątki

Pracownicy PEC-u w czasie prac ziemnych dokonali szokującego odkrycia. 1,5  metra pod ziemią znaleźli ludzkie kości. Trwają czynności zmierzające do ustalenia  okresu ich pochodzenia.
Wczoraj ok. godz. 9.30 dyżurny został poinformowany o nietypowym znalezisku. Pracownicy Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej podczas prac w związku z doprowadzeniem instalacji ciepłowniczej przy ul. Strażackiej w Grajewie, odkryli ludzkie szczątki. Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. Ustalono, że kości prawdopodobnie pochodzą z okresu II Wojny Światowej. Ilość fragmentów kości świadczą o tym, że w miejscu znaleziska znajdują się  szczątki więcej niż jednej osoby. Trwają czynności zmierzające do ustalenia  okresu ich pochodzenia. - informuje KPP w Grajewie

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (16)

(...)"Rozmiary znalezionej czaszki mogą wskazywać, że były to także szczątki młodej osoby."
Do ilu osób należały wykopane szczątki szanowni redaktorzy?

O rany, ale numer mafia do nas przyszła

do Zuzia: W Polsce nie ma i nie było mafii !!!! Zapamiętaj to sobie były tylko dobrze zorganizowane grupy przestępcze a to tylko Ludzie i media publiczne wykreowały słowo Mafia :)

ludzie jak są to tylko kości to musiało się wydazyć dosc dawno minimum 10 lat temu litości

komentarze jak zwykle w stylu"grajewa"

te szcatki pochadza jeszcze z czasow wojny, a tu takie zamieszanie...żal

pamietam ze jakies 10 lat temu zaginol mlody chlopak w grajewie i nigdy nie odnaleziono jego ciala..

i już zaczynają się tworzyć legendy typu mafia Grajewska bądz zaginięcia ludzi X czasu temu :) Żal mi was ludzie a najgorsze jest to że żaden lekarz już wam nie jest w stanie pomóc :)

Damiankrk ma racje

To szczątki z 2 wojny światowej ciołki oprócz poinformowanej :).

Może to dzieło chłopczyków z dawnej UB.

Na strażackiej był szpital wojskowy w czasie II wojny światowej.

zal mi was ludzie afera niewiadomo o co kosci sa z 2 wojny swiatowej a przerzywacie jak by to sie stalo tydzien temu...

A co ustalono w sprawie znalezionych ludzkich kosci na plaży w łabędziu około 2 lata temu? Szukam, szukam i ani jednej wzmianki w internecie. Policjanci zabezpieczający wtedy teren też mówili, że to najprawdopodobniej z okresu 2ws. Ale fakt, że nie mogę o tym znaleźć żadnej wzmianki w sieci sprawia, że sprawa śmierdzi...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.