Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 10945 wyświetleń

Zmiany w Kuratorium

Informuję, że dnia 12 stycznia 2006 Wojewoda Podlaski, Pan Jan Dobrzyński odwołał Panią Zofię Trancygier - Koczuk z funkcji Podlaskiego Kuratora Oświaty.
Od 13 stycznia 2006 - do czasu wyłonienia w drodze konkursu kandydata na stanowisko kuratora oświaty, obowiązki Podlaskiego Kuratora Oświaty będzie pełnił Pan  Ryszard Pszczółkowski, starszy wizytator w Kuratorium Oświaty w Białymstoku.


 
Z pozdrowieniami,
        Adam Dębski
       Rrzecznik prasowy
Wojewody Podlaskiego

czwartek, 7 grudnia 2023

Z wizytą u wyjątkowej rodziny

Komentarze (4)

hmm czyzby kolejny dowod na to ze pis osbsadza swoimi wszelkie urzedzy i bedzie chcialo zajrzec nam nawet do koszy na smieci, bedziemy mieli "przyczepiony mikrofon za sedesem aby mocz oddawac zgodnie z partii interesem..." nie daj bog zeby tak bylo.

Była kuratorka i tak za długo siedziała na tym stołku, biorąc pod uwagę choćby aferę z kasjerką czy z pieniędzmi z funduszu emerytalnego. Za tą zmianę postawię plusik dla PiS-u, ale mam nadzieję, że wojewodę pogonią w ...

do kilab......jesteś poplecznikiem i nieudaczników POpulistycznego Jasia Marysi Rokickiej i McDonalda od Tusków.Dla mnie PIS,robi porządek itak powinno być!

taka jedna ciekawostka czy ktos kto krytykuje pis musi byc poplecznikiem PO lub chociaz Sld? nazywajac mnie poplecznikiem pokazales/as ze zwolennicy Pis-u to przewaznie ludzie widzacy tylko czubek wlasnego nosa i umiacy tylko "linczowac". ale milo ze mozna poznac po kilku zdaniach orientacje partyja.a najlepsze jest to ze niePOpieram zadnej partii.ale coz pozdro dla wszystkich ze sloma w butach:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.