sobota, 13 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 12740 wyświetleń

Zmiany w grajewskiej Straży

    Z dniem 15 marca 2012 roku bryg. Andrzej Sobolewski został powołany na stanowisko Zastępcy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. Dotychczas pełnił on służbę w Grajewie na stanowisku Komendanta Powiatowego PSP. Akt powołania został wręczony w KG PSP w Warszawie przez Komendanta Głównego PSP gen. brygadiera Wiesława Leśniakiewicza.

     Bryg. Andrzej Sobolewski wstąpił do służby w 1990 roku rozpoczynając naukę w Szkole Głównej Służby Pożarniczej, którą ukończył w 1995 otrzymując pierwszy stopień oficerski. W 2006 roku został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Grajewie. W całym okresie sprawowania tej funkcji dał się poznać jako osoba właściwie zarządzająca jednostką i dbająca o dobro służby oraz pracowników. Wymiernymi efektami Jego pracy są m.in.:
- zakup nowych samochodów ratowniczo – gaśniczych,
- modernizacja stanowiska kierowania,
- wymiana pokrycia dachowego na budynku głównym,
- zagospodarowanie poddasza w budynku głównym.
      Pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Grajewie do czasu powołania na to stanowisko nowego Komendanta, zostało powierzone dotychczasowemu Jego zastępcy bryg. Andrzejowi Jabłońskiemu.


KP PSP w Grajewie

Komentarze (7)

Gratuluję awansu Panie Komendancie. Szkoda, że odchodzi Pan z Grajewa, ale to dobrze, ze awansował człowiek mądry, rozsądny i doświadczony. Dziękujemy za rozwój naszej jednostki PSP.

Andrzeju gratuluję, życzę szybkiego i udanego skoku do Warszawy

Andrzeju, serdecznie gratuluję awansu. Jestem zdania, że jest w pełni zasłużony. Cieszę się, że szybko zostałeś doceniony. Jesteś wartościowym człowiekiem nie tylko dla naszej lokalnej społeczności. I zgadzam się w opinii z Adamem. Trochę szkoda, że odchodzisz z Grajewa. Myślę jednak, że z Białegostoku także będziesz bacznym okiem widział grajewską jednostkę. Pozdrawiam.

gratulacje szefie!!! a lizaki niech płaczą...skończyło się...hehehe.

Andrzeju,bardzo serdecznie gratuluję awansu. Współpracowalśmy wiele lat w Augustowie ,od kilku lat w Grajewie , ubogacałem się zawsze Twoim rozsądkiem , mądrością i pomysłowością .Tak za Markiem -trochę szkoda , że odchodzisz z Grajewa. Życzę szybkiej dalszej kariery zawodowej z finałem w Warszawie.

Zapomnijcie Warszawa zarezerwowana dla Pożara z Augustowa.Na przekór wszystkim co w TVN 24 zeznawali

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.