wtorek, 25 stycznia 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 11760 wyświetleń

Zmiany przy Strażackiej

Od kilku tygodni zakupiony po banku budynek  przy ul. Strażackiej 6 w Grajewie jest zagospodarowany.

W wyremontowanych pomieszczeniach na pierwszym piętrze urzęduje zastępca burmistrza miasta Grajewo – Waldemar Remfeld. Swoje siedziby mają tam również dwie komórki Urzędu Miasta: Wydział Gospodarki Komunalnej i Wydział Organizacyjny. Mieszą się tam też Zakład Administracji Domów Mieszkalnych, który zajmuje siedem pomieszczeń oraz na parterze Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (przeniesiony z Broniewskiego).

Większość jednostek znajduje się teraz w jednym kompleksie budynków przy UM. Dzięki tej „przeprowadzce” interesantom zapewne prościej będzie załatwiać urzędowe sprawy.

e-Grajewo.plponiedziałek, 24 stycznia 2022

Ogłoszenie: Praca dla informatyka w KPP w Grajewie

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta

Komentarze (8)

Szybko się uwinęli z remontem. A była remiza strażacka od 5 lat nie może się doczekać. No ale tu urzędnicy robili budynki sobie, a nie społeczeństwu.

To nie będzie tam muzeum? kilka osób hcyba bedzie zmartwionych taką decyzją.

to teraz tylko wspolczuc dla zastepcy , nie odgoni sie od interesantow

"Urzęduje" czy "będzie urzędował" raczej? Trochę się pospieszyliście z tymi nieścisłymi informacjami.

xxx zgadzam sie z Toba jestem tego samgego zdania !! a co dla nas zrobia wkoncu dla mlodziezy?????

właśnie. Co z remizą strażacką?? Przechodzę tamtędy codziennie i aż strach patrzeć na tak zrujnowany budynek. Władze powinny coś z tym zrobić. Przecież ten obraz nędzy i rozpaczy jest też wizytówką miasta!

bardzo dobrze ,że opiekę tam przenieśli,bo robili wszyscy co chcieli ,chodzili jak chcieli,w opiece pracują nie sympatyczni ludzie nauczą się kultury i złatwiania klienta jak trzeba,adm mógł zastać na starych śmieciach tam pracują fajni ludzie zawsze można było je zastać są przemili wszyscy

A ja myslał am że bedzie tam muzeum!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.