Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 15636 wyświetleń

Zmarła z wyziębienia

 Chora na schizofrenię 79-letnia kobieta wykorzystując sen domowników wyszła w nocy z mieszkania. Po dwóch godzinach poszukiwań znaleziono wyziębniętą staruszkę leżącą na śniegu. Kobieta został przewieziona do szpitala. Niestety tam zmarła. Grajewscy policjanci wyjaśniają okoliczności tej tragicznej śmierci.

Dzisiaj o godzinie 2:30 grajewscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 79-letniej mieszkanki Grajewa. Po raz ostatni chora na schizofrenię widziana była około godziny 23:00 w nocy. Natychmiast w poszukiwaniu staruszki wysłano najbliższe patrole. Po dwóch godzinach znaleziono starszą panią leżąca przy skarpie śniegu kilkaset metrów od miejsca zamieszkania. Była w piżamie i w skarpetach. Wezwane na miejsce pogotowie przewiozło wyziębioną staruszkę do szpitala. Niestety tam zmarła.Lekarz po oględzinach ciała stwierdził, że kobieta zmarła w wyniku skrajnego wychłodzenia. - KPP w Grajewie

Grajewscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Komentarze (13)

Dobra rodzina, że kobieta prawie pod domem zamarzła.

skąd mieli wiedziec ze wyszla jak spali

czasem opieka nad chorą osobą jest tak absorbujaca calymi dniami ze o połnocy to czlowiek pada jak mucha, nawet nie wiedząc kiedy zaśnie.ale to wiedzą i rozumieją osoby zajmujące sie chorą bliska osobą, a nie laicy.kazdy jest człowiekiem,ma ograniczone sily i tez musi wypcząc, łatwo wtedy o tragedię.wiec troche zrozumienia poproszę.

pomyśl zanim coś napiszesz !! przecież nie da się czuwać 24h / na dobę !! zdarza się, to jest życie....

zajmuje się podobna osoba tak poważnych zaniedbań nie da się wytłumaczyć każdy kto zajmuje się tak chorą osobą powinien przewidzieć tak oczywiste zdarzenie idąc spać zamyka się dzwi na klucz zabierając go ze sobą zakręca się gaz wodę i jak trzeba to wstawia się zamki w oknach.
A może tak było wygodniej...

to jest wstrząsające kto śmie to usprawiedliwiać może odrazu zgóćmy się na ełtanazje skoro jest tyle zrozumienia w społeczęstwie

Dobrze mowic i osadzac innych jak sie nie wie co to opieka nad chorym czlowiekiem;

Bardzo trudno jest opiekować się chorym na schizofrenię. W nasilonym stadium konieczna jest pomoc lekarska, bo rodzina sama sobie nie poradzi.
Chorzy często odrzucają pomoc najbliższych i żyją po swojemu. Często słyszą głosy podpowiadające, co mają zrobić. Niestety zdarza się tak, że głosy te prowadzą chorych na śmierć.

niech panstwo wykrzyknik i "AA" zastanowią się co piszą. dla tej rodziny zdarzyla sie tragedia, a wy na publicznym forum wydajecie osądy. kto was do tego uprawnil? trochę zrozumienia. każdy z nas jest człowiekiem. pozwolę sobie zacytować "Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?" wiecie moi drodzy skad to pytanie pochodzi? + Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. nauczcie sie czegos ludzie.

Co za bzdury wypisujecie.Znam cała rodzine.Zmarła była otoczona miłoscia i miała bardzo dobrą opiekę.Szanowana była przez wszystkich członkow rodziny Po prostu chwila niedopilnowania tragicznie sie skonczyła.Na pewno rodzina bardzo to przezywa.Wyrazy współczucia.

po co wogóle te dyskusje nad ludzką tragedią

najgorzej jak ktos pierze czyjes brudy nie zagladajac za wlasny kolnierzo

najłatwiej jest osadzać nie znając relacji dwóch stron, najlepiej jest siedzieć sobie w domku przed komputerkiem i tylko krytykować zachowania innych może czas spojrzeć na siebie każdy z was jest tak idealny że nie popełnia błędów, przewidujecie wszystkie życiowe sytuacje jeśli tak to gratuluje pewnie jesteście bardzo szczęśliwymi ludźmi !!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.