Wiadomości

  • 20 komentarzy
  • 6274 wyświetleń

Złoty medal dla Dariusza Latarowskiego

Wiceminister Obrony Narodowej Michał Wiśniewski uczestniczył dziś w Sesji Rady Miasta Grajewo.

Opowiadał on o kolejnych etapach budowy wojska i korzyściach z tego tytułu dla Grajewa i mieszkańców naszego miasta, a także rozwoju gospodarki, rynku pracy czy służby zdrowia.

Decyzją Ministra Obrony Narodowej w sprawie nadania medalu za zasługi dla obronności kraju wyróżniony został złotym medalem za zasługi dla obronności kraju Dariusz Latarowski - Burmistrz Miasta Grajewo.

 

 

UM GRAJEWO

Komentarze (20)

Super , dla Starosty też moglibyście dać i również dla Pana Tomasza.

A radny Wiesław????

Gratulacje Panie Burmistrzu, właściwy człowiek na właściwym miejscu, SZACUN

Można wiedzieć jakie to zasługi ???

A za co to czym on się zasłużył konkretnie proszę?

a DLA STAROSTY I VICKA Z A CO???

Można wiedzieć ale to tajemnica wojskowo-państwowa. /

Moje gratulacje Panie Burmistrzu...życzę dalszych sukcesów. Brawo!

,za zasługi dla PIS

Order już jest, to teraz w kamasze .........

Goździka brakuje!

Burmistrz wykonał swoje obowiązki i dostał złoty medal. Ja też wykonuje swoje obowiązki to mi też się należy.

wielki sukces. oddać za darmo tereny

Darek, kolego ze szkolnej ławki, szczerze, nie wiem czy gratulować czy współczuć ?

gratulacje dla admina za cenzurę i szybkość reakcji, jednak wychowanie w tradycji głębokiego PRL dzial i ma sie dobrze.

Do imiennik Darek to nie e-grajewo cenzuruje . Pojawi się ogólnie znany temat w Grajewie. Często bywa np. na temat jakieś instytucji lub znanej osobie ukazanej na zdjęciu i zaczyna się. Mieszkańcy którzy znają temat od strony kuchni, taki trochę pikantnieszy, zaczynają na forum dzielić się wiedzą. Osoby o których mowa na forum szybko orientują się że wpisy są o nich samych. Z treści wpisów rozumieją wszystko najlepiej. I to właśnie wtedy zaczyna się cenzura. Bo bohaterowie wpisów łapią za telefon i dzwonią do portalu aby niezwłocznie wymienione wpisy usunąć. Myślę że czasami ale to pewnie bardzo rzadko są to kulturalne prośby. Ale przecież nasz bohater nie byłby sobą gdyby w tej chwili poprosił jak cywilizowany człowiek. Taki bohater to potrafi się odgrażać, straszyć, obrzucać mięsem, straszyć sądami. Pomimo że we wpisach brak danych personalnych usuwane są te komentarze. Myślę że każdy rozsądny człowiek postąpiłby podobnie. Uważam że powinno docenić się portal e-grajewo że trzymają właściwy poziom dyskusji, dbają aby nieporządne, wulgarne,głupie i chamskie teksty nie były udostępniane. Uczmy się tego wszyscy.

Czemu nie dodajecie komentarzy? Żenada!

do Tomek, czyżbyś był osobiście zaangażowany w usuwanie i cenzurowanie treści na e-grajewo??? Rozumiem oczywiście jeśli pojawiają się treści powszechnie uznawana za obraźliwe lub wulgarne, tu jest moja pełna zgoda na cenzurę, ale jeśli chodzi o swobodę wyrażania poglądów i opinii, nawet tych krytycznych bez względu na to czy dot. obecnie nam panujących czyli płatnika pensji dla admina strony, czy też tzw. opozycji cokolwiek miałoby to znaczyć, to ustawa zasadnicza, czyli Konstytucja gwarantująca nam pewne swobody obywatelskie w imię jakichś partyjnych interesów nie powinna być łamana. Mam pełną świadomość, że nasza "Metropolia" jest tak duża, iż wystarczy napisać że "ten łysych Heniek z Dolnej 21 to chleje i się awanturuje" żeby "cała" aglomeracja" wiedziała o kogo chodzi i pokazywała go palcami. Ale jeśli mówimy o osobach publicznych tu naturalnie pewien kodeks również obowiązuje, ale ocena, krytyka czy tez recenzowanie codziennej publicznej działalności powinno być dopuszczone i akceptowalne również przez admina

/ Czysta propaganda

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.