Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10467 wyświetleń

Złodziej bez serca

KPP Ełk: Ukradł puszkę z pieniędzmi przeznaczonymi na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi

Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Ełku, który z apteki w centrum miasta ukradł puszkę z pieniędzmi w kwocie około 1.000 zł przeznaczonymi na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi. Mężczyźnie grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 5.

Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Ełku, który z apteki w centrum miasta ukradł puszkę z pieniędzmi w kwocie około 1.000 zł. Pieniądze zbierane były przez jedną z fundacji na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi. Jak ustalili policjanci, mężczyzna zauważył puszkę w aptece kiedy robił zakupy. Po kilku dniach wrócił tam z powrotem i obcęgami odciął puszkę od stalowej linki mocującej ją do podłoża, po czym wybiegł na zewnątrz.

Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży. 22-latek przyznał, że skradzione pieniądze przeznaczył na alkohol i jedzenie. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Komentarze (5)

Dałbym mu kare aby popracował w czynie społecznym w jednym z hospicjów dla dzieci z takimi chorobami to by zobaczył jaka to tragedia i że żadne pieniądze nie są tego warte

Jestem zdania Andrzeja !

Pl rząd uważa że lepiej wsadzić do więzienia i karmić za darmo.

takiego typa winno się skierować do obozu pracy i dziennie trzy razy wpier.....l i raz jeść to by się szybko odzwyczaił sięgać po cudzą własność

Niestety, młody człowiek a już pasożyt. Tego, że na pieniądze trzeba pracować, nikt go nie nauczył .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.