niedziela, 17 października 2021

Kraj

Złapali włamywacza

Złapali włamywacza

Augustowscy policjanci zatrzymali 40-latka podejrzanego o dokonanie szeregu kradzieży i włamań na terenie powiatu augustowskiego. Odzyskali także skradzione rzeczy warte blisko 30 tysięcy złotych. Mężczyzna decyzja sądu został tymczasowo aresztowany.

W minioną środę po południu augustowscy policjanci wkroczyli do jednego z domów na terenie gminy Goniądz. Mundurowi podejrzewali, że mieszkający tam mężczyzna może mieć związek z licznymi kradzieżami i włamaniami, do których dochodziło w ostatnim czasie w powiecie augustowskim. Funkcjonariusze w mieszkaniu i budynkach gospodarczych należących do 40-latka znaleźli pochodzące z kradzieży artykuły spożywcze, alkohol, kosmetyki, maszyny rolnicze, butle z gazem, pilarki spalinowe oraz elektronarzędzia. Łączna wartości zabezpieczonych rzeczy to blisko 30 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży i kradzieży z włamaniem. W miniony piątek decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Teraz augustowscy policjanci ustalają związek 40-latka z podobnymi zdarzeniami, do których doszło na terenie sąsiednich powiatów.  – oficer prasowy KPP w Augustowie

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.